foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Butelka powie Ci, czy musisz się nawodnić

Firma Gatorade zaprezentowała inteligentną butelkę z wodą, która pomoże określić i utrzymać podstawowy poziom nawodnienia organizmu. Pozwala też monitorować jego regenerację po treningu. Pierścień diod LED, który umieszczono wokół nakrętki butelki Smart Gx, informuje o tym, czy powinniśmy się napić.

Butelkę można naładować przy pomocy USB. Można ją myć w zmywarce, wcześniej jednak trzeba zdjąć nakrętkę, w której umieszczona jest cała inteligencja akcesorium.
Oczywiście poziom nawodnienia można śledzić za pomocą aplikacji Gx, która niestety dostępną jest tylko dla systemu iOS. Producent umieścił w niej programy żywieniowe i treningowe, a także zalecenia dotyczące regeneracji. Jeśli chodzi o to, co się dzieje, gdy pijesz wodę z innego źródła i jak aplikacja będzie to śledzić, Gatorade mówi, że jest to "na mapie drogowej do uruchomienia".
Tymczasem Gatorade's Sweat Patch, który firma wprowadziła na rynek w ubiegłym roku, jest jednorazowym urządzeniem do noszenia, które może pomóc w stworzeniu "profilu potu" w aplikacji, i które może pomóc śledzić zmiany potu. Aby uzyskać raport nawodnienia dla butelki Smart Gx trzeba użyć sweat patcha. Opcjonalnie można zważyć się przed i po treningu.
Inteligentne butelki na wodę, które mogą śledzić poziom nawodnienia, istnieją od lat, ale Gatorade wkracza w tę przestrzeń jako znana i obecna już na rynku marka. Dzięki temu sportowcy mogą być bardziej skłonni do wypróbowania jednego z jej produktów. W końcu łatwiej zaufać komuś, kto od lat jest obecny na rynku, niż komuś kto dopiero debiutuje jako start-up.
Butelka Smart Gx jest już dostępna na stronie internetowej Gatorade. Potencjalny nabywca musi zapłacić za nią 70 dolarów (plus transport).
Pomysł butelki, która mówi kiedy pić jest ciekawy, prawda?

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube