foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Samsung Odyssey G6

Jakiś czas temu Samsung zauważył jaki potencjał tkwi w gamingu. Dlatego przygotował nowe monitory – Odyssey – które mają wbudowaną platformę pozwalającą na szybki dostęp do wielu gier umieszczonych w chmurze. Modele G70B i G65B są pierwszymi monitorami firmy z zainstalowanymi zarówno Gaming Hub, jak i Smart Platform.

Samsung twierdzi, że jego wyświetlacze oferują możliwość skonfigurowania domowego środowiska biurowego bez konieczności posiadania komputera pod ręką. Są one zgodne z Samsung DeX i mogą uzyskiwać dostęp do usług w chmurze Microsoft 365. Można też wykonać lustrzaną kopię smartfona i przesyłać strumieniowo programy i filmy z takich serwisów jak Netflix i Amazon Prime. Oba monitory mają mikrofon głosowy dalekiego zasięgu oraz funkcje asystenta głosowego.
G70B będzie dostępny z matrycami o przekątnej 28- i 32-calowych. Zaoferuje częstotliwość odświeżania 144 Hz i czas reakcji 1 ms, z rozdzielczością Ultra HD i płaskim wyświetlaczem IPS. Posiada certyfikat zgodności z technologią NVIDIA G-Sync i obsługuje technologię AMD FreeSync Premium Pro. G65B ma również FreeSync Premium Pro, który idzie w parze z zakrzywionym wyświetlaczem QHD. Będzie dostępny w opcjach 27- i 32-calowej, które zaoferują częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms. Oba monitory zawierają pasek gier Samsunga, który m.in. oferuje tryb powiększania i łatwy dostęp do przewodników YouTube dla gier, z którymi gracze mogą mieć problemy.
Samsung zauważył, że gigantyczny monitor Odyssey Ark również zawiera Gaming Hub. Dzięki tej platformie można przesyłać strumieniowo gry z takich gier jak Xbox Cloud Gaming, NVIDIA GeForce Now, Google Stadia, Utomik i Amazon Luna (ten ostatni jest dostępny tylko w USA) bez dodatkowego sprzętu. Obrotowy, zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 55 cali umożliwia jednoczesne wyświetlanie trzech różnych aplikacji i wejść, dzięki czemu można przesyłać strumieniowo grę podczas jednoczesnego oglądania YouTube.
Odyssey Ark, którego cena zaczyna się od 3 500 USD, jest już dostępny w przedsprzedaży. Kolejne monitory - G70B i G65B - Samsung zacznie oferować jeszcze w tym roku.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube