foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Google chce strumieniować gry prosto w wyników wyszukiwania

Jedną z rzeczy, która wesprze przekonanie graczy do gier w chmurze ma być nowy mechanizm Google, które firma testuje. Ma on umożliwić uruchomienie gry przy pomocy jednego kliknięcia w wynikach wyszukiwania.

Test tej funkcjonalności, który został zauważony przez Bryanta Chappela z The Nerf Report, nie tylko umożliwia graczom bezpośrednie uruchomienie gry na Stadia, ale także współpracuje z Xbox Cloud Gaming, NVIDIA GeForce Now i Amazon Luna. Jeśli uczestniczycie w testach i szukacie gry na jednej z tych platform (takich jak Destiny 2 lub Halo Infinite), w panelu informacyjnym możecie znaleźć przycisk Odtwórz. Kliknięcie w ten przycisk uruchamia grę lub przenosi docelową stronę na odpowiedniej platformie streamingowej.

To, że Google testuje taka funkcjonalność, nie powinno dziwić. Firma już od kilku lat pokazuje graczom, gdzie mogą przesyłać strumieniowo filmy i programy telewizyjne w wynikach wyszukiwania. Jeśli macie p. subskrypcję Netflix i wyszukujecie Stranger Things w Google, jednym kliknięciem można uruchomić serial i rozpocząć jego oglądanie.Z perspektywy czasu jest to trochę dziwne, że Google nie zaoferował tej funkcji dla Stadia już na starcie platformy. Z drugiej strony sklep Stadia nie miał funkcji wyszukiwania przez półtora roku, co stanowiło kolejny dowód na to, że platforma nie jest jednym z najwyższych priorytetów Google.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube