foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Dlaczego warto wybrać superszybki Internet od TOYA?

artykuł sponsorowany

Dobry Internet? To oczywiście wysoka prędkość, dostęp do częstotliwości 5 GHz, która zapewni porządny sygnał Wi-Fi oraz maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Niemniej istotna jest stabilność łącza; nagły skok pingu w grze, zacinający się obraz podczas wideokonferencji przy pracy zdalnej czy film, który ładuje się dłużej, niż trwa, to z pewnością nie są cechy dobrej sieci. By pożegnać je raz na zawsze, warto wybrać superszybki Internet od TOYA. Poznaj jego możliwości!

TOYAnet – Internet światłowód, który nie zawodzi
Internet światłowód charakteryzuje błyskawiczny transfer danych oraz odporność na różnego rodzaju zakłócenia. Nie zagrażają mu fale radiowe oraz elektromagnetyczne, a także awarie związane z nagłym przegrzaniem się przewodów, co redukuje przy okazji ryzyko ich iskrzenia. Światłowody to zatem najwyższa stabilność sieci spośród wszystkich dostępnych technologii oraz świetny wybór zarówno do mieszkań, jak i domów jednorodzinnych. Na ich solidne działanie nie ma wpływu również zła pogoda; burza, wichura, silny grad czy deszcz często prowadzą do przerw w dostawie sieci. W przypadku Internetu światłowodowego to ryzyko zostaje ograniczone do minimum, a jego użytkownicy mogą cieszyć się doskonałym połączeniem bez względu na panujące warunki.
Nie można też nie wspomnieć o korzyściach z wyboru światłowodu dla jednej z najbardziej wymagającej grupy osób korzystających z Internetu – czyli graczy oraz streamerów. W ich przypadku sieć pozbawiona jakichkolwiek zakłóceń jest szczególnie istotna; wystarczy jeden nagły skok pingu, by zaprzepaścić nawet cały mecz. Światłowód osiąga opóźnienie w transmisji danych na poziomie 3-30 ms; dla porównania Internet 4G LTE to już 15-100 ms.
Superszybki Internet od TOYA w atrakcyjnych cenach
Superszybki Internet od TOYA wykorzystuje technologię światłowodu, dzięki czemu zapewnia dostęp do najszybszego i najbardziej stabilnego łącza. Na stronie https://toya.net.pl/internet można zamówić jeden z czterech pakietów, które wyróżniają się na rynku naprawdę atrakcyjną ceną:
- TOYAnet 100 – czyli 100/20 Mb/s w pakiecie z Wi-Fi Plus, tj. bezprzewodowym dostępem do sieci realizowanym jednocześnie na częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz, w cenie 49,90 zł miesięcznie.
- TOYAnet 300 – dostęp do 300/30 Mb/s oraz Wi-Fi plus za 59,90 zł miesięcznie.
- TOYAnet 500 – Internet o prędkości transferu do 500/50 Mb/s w pakiecie z Wi-Fi Plus za 69,90 zł miesięcznie.
- TOYAnet 1000 – superszybki Internet pędzący aż do 940/60 Mb/s oraz Wi-Fi Plus za 79,90 zł miesięcznie.
Każdy z pakietów internetowych TOYA obejmuje również usługę Bezpieczny Internet powstałą we współpracy TOYA z firmą F-secure. W jej ramach użytkownicy otrzymują dostęp do aplikacji o tej samej nazwie, która dba o bezpieczeństwo korzystania z sieci zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi: Windows, OS X, Andoid, iOS. Usługa obejmuje takie funkcje ochronne, jak np.:
- AntyZłodziej,
- zabezpieczenie loginów i haseł bankowości elektronicznej,
- ochrona przed złośliwym oprogramowaniem,
- zdalne czyszczenie telefonu,
- zdalna lokalizacja lub blokada urządzenia,
- kontrola rodzicielska,
- ochrona przed skutkami kradzieży kart kredytowych.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube