foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Jak powinien wyglądać funkcjonalny sklep internetowy?

Budowa sklepu internetowego jest znacznie bardziej skomplikowana od budowy sklepu stacjonarnego, który wystarczy tylko wyposażyć w półki i zapełnić je wystawionymi na sprzedaż produktami. Sklep internetowy w przeciwieństwie do swojego tradycyjnego odpowiednika potrzebuje jeszcze interesującej oprawy graficznej i mnóstwa kluczowych dla jego użyteczności funkcji. Bez tego nie będzie w stanie dobrze wywiązywać się ze swojej roli, a co za tym idzie, nie będzie przynosił spodziewanych zysków.


W jakie funkcje warto wyposażyć swój sklep WWW?
Najważniejsze, o co powinniśmy zadbać przy tworzeniu sklepu internetowego, to nawigacja. Aby klienci nie mieli problemu z poruszaniem się po stronie sklepu i odnajdywaniem poszukiwanych produktów, należy wyposażyć ją w logicznie uporządkowany układ treści oraz takie udogodnienia jak wyszukiwarka filtrująca dostępny asortyment pod kątem konkretnych kryteriów, odsyłacze łączące tematycznie powiązane podstrony oraz ścieżki tekstowe umożliwiające łatwe określenie swojej lokalizacji i powrót do poprzednich pozycji. Funkcjonalny sklep internetowy powinien posiadać także menadżer wysyłek. To funkcja, której zadaniem jest automatyczne przekazywanie danych zakupowych firmom kurierskim – będzie ona dużym ułatwieniem zarówno dla sprzedawcy, jak i kupującego, ponieważ skróci do minimum czas realizacji zamówienia. Istotna dla funkcjonalności każdej strony jest też jej oprawa wizualna. Sklep WWW powinien posiadać unikatową, a przy tym stylową, najlepiej minimalistyczną grafikę, która będzie dodatkowo wyposażona w odpowiednie znaczniki i mikrodane, czyli elementy kodu ułatwiające indeksowanie strony i jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Jak stworzyć taki funkcjonalny sklep internetowy?
Specjaliści z Alterpage.pl, zajmujący się tworzeniem sklepów internetowych, podkreślają, że niełatwo jest stworzyć samodzielnie od podstaw taki funkcjonalny sklep WWW, dlatego większość firm rozpoczynających działalność w branży e-commerce decyduje się zlecić to zadanie specjalizującym się w tej dziedzinie agencjom interaktywnym. Zatrudnieni w ich szeregach webmasterzy, webdesignerzy i testerzy tworzą piękne i unikalne, a jednocześnie wysoce użyteczne i niezawodne w działaniu strony WWW dowolnego typu, w tym sklepy internetowe. Wystarczy się do nich zgłosić i przedstawić im swoją wizję – tacy fachowcy z łatwością zamienią marzenie w rzeczywistość.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube