foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Microsoft Edge wkrótce będzie zawierał wbudowany VPN

Microsoft konsekwentnie stara się zachęcić użytkowników sieci do korzystania z jego przeglądarki Edge. Niektóre ze sposobów, jakie firma wykorzystuje do osiągnięcia tego celu przynoszą skutek, ale to co teraz chce zaproponować producent, może być prawdziwym krokiem milowym. Na stronie pomocy technicznej dla tego narzędzia pojawiła się informacja, że przeglądarka wzbogaci się o bezpłatną wbudowaną usługę VPN nazwaną Edge Secure Network.

Microsoft twierdzi, że narzędzie zaszyfruje połączenie internetowe. Dzięki niemu można lepiej chronić swoje dane od dostawcy usług internetowych. Podobnie jak w przypadku większości sieci VPN, tak i tu można użyć Edge Secure Network do maskowania swojej lokalizacji, umożliwiając dostęp do usług, które są blokowane w kraju, z którego łączymy się ze światem.
Edge Secure Network nie zastąpi jednak płatnej aplikacji VPN osobom często podróżującym. Microsoft planuje ograniczyć swoje narzędzie pozwalając na przesył danych do 1 GB miesięcznie. Warto również zauważyć, że do korzystania z usługi potrzebne jest konto Microsoft. To jednak przyszłość, ponieważ Microsoft nie rozpoczął jeszcze testowania VPN. Ale gdy narzędzie będzie już dostępne, będzie można je włączyć za pomocą ikony z trzema kropkami Edge. Nowa opcja zatytułowana "Bezpieczna sieć" włączy VPN. Po zakończeniu przeglądania narżedzie automatycznie sami się wyłączy.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube