foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX55
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX55
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX55
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX55
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX55
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PlayStation 5

Sony przygotowuje się do wprowadzenia w ciągu najbliższych tygodni odświeżonej wersji PlayStation Plus. Przy tej okazji koncern stawia niektórym programistom większe wymagania. Według Game Developer, producent konsoli prosi studia pracujące nad grami o cenie co najmniej 34 USD o stworzenie wersji demo, które trwają co najmniej dwie godziny.

Autorzy artykułu sugerują, że Sony poinformowało studia o „zaleceniu” za pośrednictwem swojego portalu dla programistów, bez wcześniejszej zapowiedzi. Autorzy gier mogą podobno wydać swój trailer (który będzie musiał być dostępny przez co najmniej rok) do trzech miesięcy po tym, jak ich gra trafi do PlayStation Store. Polityka ta nie ma zastosowania do wcześniej wydanych gier i tytułów, które będą sprzedawane za mniej niż 34 USD. Ma również nie obejmować gry na PlayStation VR2.
Zgodnie z nowo przyjętą polityka Sony, ograniczone czasowo wersje demo gier będą dostępne na najwyższym poziomie odświeżonej subskrypcji PS Plus Premium. Firma zaczęła już testować to rozwiązanie w październiku zapewniając graczom dostęp do Death Stranding: Directors Cut na sześć godzin i Sackboy: A Big Adventure na pięć godzin bez dodatkowych kosztów.
Podczas gdy wiele osób docenia wersje demonstracyjne gier i możliwość wypróbowania tytułu przed zapłaceniem za niego, ten ruch będzie wymagał od studiów poświęcenia czasu na stworzenie wersji demo. To z pewnością będzie bolesne dla mniejszych zespołów developerskich.
Nie jest jasne, dlaczego Sony zdecydowało się na próg 34 USD dla tej polityki. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że tyle kosztują gry produkowane przez większe studia developerskie. Jednocześnie Sony jest świadome, że PS Plus Premium musi zapewnić graczom lepszą wartość. Subskrypcja tej usługi ma kosztować 18 USD miesięcznie, 50 USD kwartalnie albo 120 rocznie.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube