foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Starlinki na pokładzie Hawajskich Linii Lotniczych

Hawaiian Airlines to pierwsze linie lotnicze, które zaoferują swoim pasażerom Internet dostarczany przez satelity z sieci Starlink. Firma podpisała umowę na oferowanie usługi Starlink SpaceX numowa oznacza,a pokładzie wszystkich lotow Transpacific.

Podpisana że na pokładach samolotów Airbus A321neo, Airbus 330 i Boeing 787-9, z których korzystają hawajskie linie lotnicze. Lecący tymi samolotami mają mieć dostęp do bezpłatnego Internetu, o stosunkowo niskiej latencji, ale wystarczająco szybkiego, by strumieniowo przesyłać multimedia i grać w gry online.
Hawaiian rozpocznie wdrażanie szerokopasmowego łącza Starlink z "wybranymi" samolotami w 2023 roku. Operator lotniczy poinformował, że nie ma żadnych planów udostępnienia łącza satelitarnego w samolotach Boeing 717, które zapewniają loty krótkodystansowe między wyspami Hawajów.
Umowa sprawia, że Hawaiian jest pierwszą dużą linią lotniczą, która korzysta ze Starlink. SpaceX podpisał pierwszą umowę lotniczą na początku tego miesiąca z przewoźnikiem czarterowym JSX, który obsługuje krótsze loty o mniejszej pojemności. Kolejny operator lotniczy, Delta przeprowadziła testy Starlink, ale nie jest jasne, czy i kiedy firma może przyjąć tę technologię.
Co prawa umowa niekoniecznie zagwarantuje SpaceX więcej biznesu podczas lotów. Niektóre duże linie lotnicze już oferują pasażerom satelitarną usługę internetową i mogą nie spieszyć się z wymianą sprzętu, którego instalacja czasami trwała lata. Nowa umowa daje jednak SpaceX znaczący przyczółek w tej branży i nie będzie zaskoczeniem, jeśli więcej linii lotniczych postanowi nawiązać współpracę z firmą Elona Muska.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube