foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Chiny rozprawiają się z

Chiny zasygnalizowały, że na poważnie biorą się za rynek gier online i zaczną aktywnie egzekwować przepisy, które zabraniają transmisji na żywo nieautoryzowanych gier. Według Reutersa, Krajowa Administracja Radia i Telewizji powiedziała w piątek, że wszystkie platformy internetowe zajmujące się strumieniowym przesyłaniem tytułów, których rząd nie zatwierdził są "surowo zabronione".

Według analityka branży gier wideo Daniela Ahmada, Chiny zawsze wymagały, aby gry były oficjalnie licencjonowane, zanim będą mogły być dystrybuowane lub przesyłane strumieniowo w kraju. Rzadko jednak rząd egzekwował ten zakaz. Dzięki temu, gry które nie zostały oficjalnie zatwierdzone do sprzedaży w Chinach, mogły zaistnieć zyskując szeroką publiczność na takich platformach jak Huya. Według Ahmada, najnowszy tytuł ze studia FromSoftware zgromadził dziennie 17 milionów widzów w pierwszym tygodniu od swojej premiery.
"W praktyce przepisy, których egzekwowanie chce rozpocząć chiński rząd, oznaczają, że jeśli gra nie zostanie zatwierdzona przez], będzie jej bardzo trudno zdobyć widzów za pośrednictwem transmisji na żywo, krótkich filmów, reklam lub innych platform i kanałów" - powiedział Ahmad.
W ostatnich latach Chiny stały się bardziej surowe wobec gier wideo. Zeszłego lata kraj zaczął egzekwować trzygodzinny tygodniowy limit czasu, w którym dzieci mogą grać w onlinowe gry wideo. Państwowy serwis informacyjny opisał to jako "duchowe opium". Krajowa Administracja Radia i Telewizji zastosowała podobną retorykę, twierdząc, że kwestie takie jak uzależnienie nastolatków wymagają pilnych działań w sprawie transmisji na żywo z gier wideo.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube