foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Kran sterowany gestami

Sterowanie głosem i gestami święci triumfy. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że możemy przy pomocy głosu i ruchu dłoni sterować telefonami, dronami, kamerami, urządzeniami multimedialnymi.. jest tego całkiem spora grupa. Teraz dołączają do nich tak „przyziemne” elementy jak kran. Zwykły (no, nie taki zwykły) kran, z którego leci woda.

Już teraz w wielu publicznych miejscach możemy uruchamiać krany przy pomocy machania ręką przed czujnikiem. Firma Moen zaproponowała jednak znacznie więcej. Przy pomocy gestów możemy regulować zarówno temperaturę, jak i przepływ. Producent przygotował wiele różnych styli, które będą pasować do różnych wystrojów domów. Moen jest tak pewny swojej technologii, że przygotował też wersje bez uchwytu.
Wybór ciepłej, zimnej lub ciepłej wody jest tak prosty, jak przesunięcie dłonią po czujniku. Domyślne temperatury i preferowany schemat gestów można ustawić w specjalnie przygotowanej aplikacji. W systemie sterowania zaimplementowano też sterowanie głosowe Alexa i Google Assistant. Istnieją też opcje dozowania dokładnych ilości wody o dokładnej temperaturze (co może być świetne dla piekarzy). Wśród komend głosowych jest również polecenie „myj ręce”, która wstrzymuje przepływ wody na 20 sekund podczas szorowania palców i dłoni. Zgodnie z dzisiejszą modą na ekologię możemy też przy pomocy aplikacji monitorować zużycie wody.
Według Moena w przyszłości system pomoże zapewnić ochronę przed takimi problemami, jak ekstremalne niskie temperatury czy przecieki. W tym ostatnim przypadku system będzie mógł automatycznie podjąć działania, na przykład odciąć wodę i powiadomić właściciela domu.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube