foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Masażer do rąk Bauhutte

Niejeden z graczy po kilku godzinach bojów w wirtualnym świecie odczuwa ból w nadgarstku. A wszyscy wiemy, że od sprawności dłoni operującej myszką, padem lub klawiaturą bardzo często zależy śmierć lub zwycięstwo naszego bohatera. Dlatego japońska firma Bauhutte stworzyła masażer do rąk, specjalnie z myślą o graczach.

Masażer do rąk MSG-01H-BK, który może „obsłużyć” zarówno prawą, jak i lewa rękę, ma 15-warstwową poduszkę powietrzną na każdy palec i płytkę shiatsu na dłoń. Oferuje on dwie opcje masażu: tryb Shiatsu dla całej dłoni oraz tryb skupiający się na rozciąganiu palców.
Dostępnych jest kilka ustawień intensywności, a także opcjonalny podgrzewacz do rąk, który ma poprawić krążenie. Masażer do rąk wyłącza się automatycznie po 10 minutach. Producent zaleca by korzystać z urządzenia przed sesjami grania, aby rozgrzać ręce, podczas przerw, a potem w celu ochłodzenia.
Na pewno znajdą się racy, którzy będą kpić z masażu rąk dla graczy, ale wbrew pozorom nie jest to śmieszny pomysł. Wielu zawodników e-sportowych używa podgrzewaczy do rąk między rundami, aby wchłaniać wilgoć, utrzymywać ciepło w palcach i poprawiać krążenie. Niektóre organizacje e-sportowe zatrudniają nawet masażystę, aby utrzymać graczy w najlepszej formie.
Oczywiście produkt Bauhutte nie jest jedynym na rynku. Inne firmy stworzyły swoje masażery do rąk, ale to ten model został zaprojektowany specjalnie z myślą o graczach. Niestety, jest on (przynajmniej na razie) razie dostępny tylko w Japonii. Kosztuje około 150 USD.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube