foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

XPG Vault

Producenci myszek przyzwyczaili nas już do modeli, które umożliwiają zapisanie w ich pamięci konfiguracji i makr. Tymczasem XPG chce pójść dalej i proponuje mysz z wbudowanym dyskiem SSD, na którym zapisane mogą być całe gry.

Mysz do gier XPG Vault to przewodowa mysz podłączana do portu USB-C, którą firma nazywa „biblioteką gier w dłoni”. Prototypowy model obsługuje do 1 TB pamięci, która może działać z zaskakująco szybką prędkością 985 MB/s. Pamięć wewnętrzną myszki można kontrolować za pomocą aplikacji do gier XPG. Oprogramowanie Gaming Launcher jest co prawda w fazie projektowania, ale producent obiecuje, że biblioteki gier będą łatwo dostępne i zaoferują wyższy poziom integracji gier z ekosystemem oprogramowania XPG Prime.
XPG Vault wygląda jak całkiem normalna mysz, chociaż do obsługi deklarowanych przez producenta prędkości wymaga dobrze wykonanego kabla USB-C. Biorąc jednak pod uwagę, że mamy szybką pamięć masową i mysz zajmujące tylko jeden port USB jest to ciekawa koncepcja. Na razie nie wiadomo jaki czujnik zostanie w niej wykorzystany, a więc jaką rozdzielczość zaoferuje. Nie mamy też jeszcze informacji o innych „udogodnieniach” jakie XPG zaoferuje w myszce graczom.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube