foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

T-Mobile

Wszyscy chyba wiemy, że jednym z najczęściej stosowanych przez przestępców narzędzi jest telefon. Fałszywe SMS-y, linki do podrobionych strony i połączenia na numery, które naliczają horrendalne opłaty to coś, z czym musimy się dziś mierzyć i na co musimy uważać. O skali tej przestępczej działalności może świadczyć to, że tylko jeden operator – T-Mobile – w 2021 roku zablokował ponad 21 miliardów fałszywych połączeń.

W minionym roku ruch związany z oszustwami telefonicznymi wzrósł ponad dwukrotnie. Średnio, w tygodniu, przestępcy podejmowali próbę 425 milionów połączeń. To daje blisko 700 połączeń na sekundę. T-Mobile blokował te połączenia wykorzystując usługę Scam Shield.
Ponad połowa z 21 miliardów połączeń dotyczyła oszustw związanych z gwarancją pojazdu, podczas gdy inne podszywały się pod pracowników Ubezpieczeń Społecznych, dostawców usług bezprzewodowych, ubezpieczycieli samochodowych i dostawców paczek (to ostatnie jest szczególne modne ostatnio). T-Mobile uruchomił usługę Scam Shield w ubiegłym roku, obiecując ochronę wszystkich użytkowników swojej sieci, niezależnie od ich planu.
Również inni operatorzy - AT&T i Verizon - opublikowali statystyki dotyczące fałszywych połączeń. Pierwsza z tych firm twierdzi, że jej usługa ActiveArmor zablokowała ponad 16 miliardów podejrzanych połączeń od 2016 roku. Z kolei Verizon ujawnił, że około 78 milionów jej klientów było chronionych przed 13 miliardami niechcianych połączeń przez filtr połączeń Verizon serwis.
Pamiętajcie jednak, że najlepsze zabezpieczenia nie zastąpią zdrowego rozsądku.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube