foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nowy zespół do badań UFO

Pentagon powołał nową grupę do badania zjawisk UFO. Zespół nazwany Airborne Object Identification and Management Synchronization Group (AOIMSG) zastąpi dotychczasową Grupę Zadaniową Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych.

Według Departamentu Obrony „AOIMSG zsynchronizuje wysiłki Departamentu i rządu USA w celu wykrywania, identyfikowania i przypisywania obiektów będących przedmiotem zainteresowania w przestrzeni powietrznej specjalnego przeznaczenia (SUA) oraz oceny i łagodzenia wszelkich powiązanych zagrożeń dla bezpieczeństwa lotów i krajowych bezpieczeństwo." Brzmi mądrze, prawda? W praktyce przekłada się to na przekazanie zadań związanych z badaniem niezidentyfikowanych pojazdów latających w nowe ręce.
Utworzenie grupy zadaniowej nastąpiło po opublikowaniu w czerwcu raportu, w którym Biuro Dyrektora Wywiadu Narodowego (ODNI) zbadało 144 obserwacje „niezidentyfikowanego zjawiska lotniczego”. Tylko w jednym przypadku urzędnicy byli w stanie ustalić, co było przedmiotem obserwacji. W przypadku każdego innego incydentu opisanego w tym raporcie ODNI stwierdziło, że było zbyt mało danych, aby móc stwierdzić, co się stało. Według Biura, jeśli rząd USA miałby mieć jakąkolwiek szansę na lepsze zrozumienie UFO, musiałby rozmieścić więcej zasobów i zastosować takie samo standardowe podejście w różnych agencjach. I wygląda na to, że Departament Obrony wziął sobie to zalecenie do serca.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube