foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MacBooka Pro z 2021 r. ma łatwe do wymiany baterie

Jedną z charakterystycznych cech MacBooków i jednocześnie coś co było krytykowane przez posiadaczy tych komputerów. Jak to określili testerzy z zespołu iFixit, usunięcie baterii tych komputerów wymagało „nieskończonej cierpliwości, butelki alkoholu izopropylowego i opcjonalnej butelki alkoholu przyjaznego człowiekowi”. W przypadku nowej generacji tych notebooków wymiana baterii jest prostsza.

Tego, że wymiana akumulatorów będzie prostsza, trochę się spodziewano. Ale to co zobaczyli ci sami testerzy, było (podobno) sporym zaskoczeniem. Ogniwa baterii mają specjalne uchwyty, które można pociągnąć, aby odłączyć je od kleju pod spodem. Nawet centralne ogniwa baterii mają specjalne wypustki — trzeba na to zwrócić uwagę, bo trudno je znaleźć w obudowie laptopa pod gładzikiem. Testerzy z zespołu iFixit potwierdzili, że zamienniki oryginalnych baterii były rozpoznawalne przez system.
Jednak baterie to nie jedyne udogodnienie w modyfikacji MacBooków nowej generacji. Większość portów laptopów, poza czytnikiem kart SD i portem HDMI, jest modułowa. Oznacza to, że można je łatwo i tanio wymienić w przypadku uszkodzenia. I odwrotnie, klawiatura laptopa nadal będzie trudna do zastąpienia, ale skończyły się czasy klawiatury motylkowej Apple. Jak wygląda rozkładanie notebooka Apple, możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube