foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Powieść graficzna AR NASA

Pomimo cięcia kosztów i oddania dużej części „przestrzeni kosmicznej” w prywatne ręce, NASA ciągle potrzebuje nowych astronautów, którzy będą eksplorować kosmos. Aby zachęcić ich do wstąpienia w szeregi kosmicznych odkrywców, agencja przygotowała specjalny komiks z rozszerzoną rzeczywistością, który poprzez historię fikcyjnej Callie Rodriguez ma skłonić do wstąpienia w szeregi astronautów.

Wspomniana bohaterka komiksu jest pierwszą (oczywiście wymyśloną) kobietą, która wylądowała na Księżycu. Na 40 stronach graficznej historii przedstawiono jej losy w kosmosie. Komik można przeczytać w tradycyjny sposób, ale NASA zachęca też do pobrania odpowiedniej aplikacji (na Androida i iOS), która pozwoli bliżej zapoznać się z przestrzenią kosmiczną i występującymi tam obiektami. Wystarczy po uruchomieniu aplikacji skierować smartfona na specjalnie przygotowane kody XR (lub QR jeśli ktoś woli tę drogę) by zwiedzić statek kosmiczny Orion, Księżyc i inne obiekty. Przy okazji można zagrać w proste gry, obejrzeć kilka filmów i oczywiście zdobyć kilka odznak. Dla żądnych bardziej „namacalnych” wrażeń, Agencja przygotowała też ścieżkę audio.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube