foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Amazon zablokował ponad 600 chińskich marek

Amazon postanowił walczyć z podróbkami, dlatego zablokował sprzedaż ponad 600 chińskich marek. Produkty tych firm zniknęły ze stron sklepu. Towary oznakowane zablokowanymi logo oferowane są przez ponad 3.000 sprzedawców. Jest to więc poważny cios dla producentów podróbek.

Gigant internetowej sprzedaży podał liczbę zablokowanych marek w wywiadzie udzielonym przez Cindy Tai (wiceprezes Amazona w Chinach)kontrolowanej przez państwo sieci China Central Television.
Akcja blokowania rozpoczęła się na dobre pięć miesięcy wcześniej, ale dopiero gdy Amazon zablokował sprzedaż Aukey i Mpow zyskała większą uwagę. Sprzedawcy zostali przyłapani na oferowaniu nagród, w tym kart podarunkowych, klientom wystawiającym pozytywne recenzje. W kolejnym kroku Amazon zablokował RAVPower, Vava i inne stosunkowo dobrze znane marki z powodu podobnego zachowania. Nie ujawniono, ile marek spoza Chin zostało objętych zakazami.
Wiadomo już, że producenci podróbek próbują unikać zakazów oferując swoje produkty pod innymi nazwami – np. słuchawki douszne Aukey pod marka Key Series. Wiadomo jednak, że wdrożona przez Amazon strategia walki z podróbkami przynosi efekty. Zablokowane przez sklep chińskie firmy w dużej mierze opierały się właśnie na sprzedaży przez Amazon.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube