foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Kosmiczny spacer dla każdego

Większość z nas nigdy nie będzie w stanie zapłacić za bilet i spojrzeć na nasz świat z przestrzeni kosmicznej. A tym bardziej doświadczyć spaceru w kosmosie. Nawet miliarderzy, których stać na opłacenie podróży poza atmosferę naszej planety – a przynajmniej gdzieś w jej pobliżu – mogą tylko patrzeć na Ziemię ze swoich statków kosmicznych. Jednak już niedługo dzięki firmie Felix & Paul Studios każdy będzie mógł spojrzeć na świat z orbitalnej perspektywy.

Wspomniana firma przygotowała wciągającą serię Space Explorers: The ISS Experience, w której wykorzystali kamerę wirtualnej rzeczywistości podłączonej do robota Canadarm 2. Jest to specjalnie zmodyfikowana wersja urządzenia Z-Cam V1 Pro. „Outer Space Camera” Felixa i Paula wyposażona jest w dziewięć sensorów 4K, które mogą robić zdjęcia 3D, 360 stopni w rozdzielczości 8K. Kamera została przygotowana w taki sposób, by wytrzymała trudne warunki próżni kosmicznej, w tym promieniowanie UV, ekstremalne temperatury i uderzenia mikrometeoroidów. Zespół przymocował ją do ramienia robota Canadarm2, które porusza się po zewnętrznej konstrukcji stacji orbitalnej.
Jonathan Woods, producent wykonawczy serialu dla Time Studios (jednego z podmiotów stojących za projektem, wraz z NASA), powiedział:
„Do tej pory nigdy nie podjęto próby uchwycenia Ziemi w stereoskopowym 3D, 360-stopniowym formacie z kosmosu, poza stacją kosmiczną. To ekscytujące i surrealistyczne widzieć to wydarzenie, wiedząc, że marzenie o tym ambitnym projekcie zaczęło się ponad pięć lat temu w 2015 r.
Odcinki 3 i 4 serii będą dostępne odpowiednio jesienią i zimą w 360-stopniowym formacie mobilnym na urządzeniach obsługujących 5G u wiodących operatorów na całym świecie. Będą również dostępne w sklepie Oculus dla gogli Rift, Quest i Quest 2.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube