foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Korea Południowa zniesie kontrowersyjną godzinę policyjną dla graczy

Miłośnicy gier komputerowych z Korei Południowej mają powody do radości. Tamtejszy rząd postanowił zmienić ustawę, która uniemożliwiała graczom poniżej 16 roku życia grać między północą a 6 rano. Takie prawo wprowadzono w 2011 roku by zapobiec uzależnieniu od gier. A przynajmniej zmusić dzieciaki do odpoczynku.

Ministerstwo Kultury, Sportu i Turystyki Korei Południowej, a także Ministerstwo Równości Płci i Rodziny twierdzą, że kończą z prawem zapisanym w ustawie dotyczącej poszanowania praw dzieci i zachęcania do edukacji w domu. Kraj zamierza znieść przepis o „godzinie policyjnej” do końca roku, kiedy zrewiduje ustawę o ochronie młodzieży.
Informacja nie oznacza jednak, że nieletni gracze są całkowicie zwolnieni z ograniczeń w grze. Zamiast tego powstanie „krajowy system wyboru”, który pozwoli rodzicom i opiekunom ustalać godziny gry. Jest to bardziej liberalne podejście w porównaniu do Chin, gdzie graczom poniżej 18 roku życia zabrania się gry między 22:00 a 8:00.
Podobno, pierwotnie prawo blokada nałożona na gry miała dotyczyć tylko tych, które uruchamiane były na PC, ostatecznie jednak ograniczenie dotknęło również konsole. Przepis ten spowodował, że usługi Sony PlayStation Network i Microsoft Xbox Live zostały w tym kraju udostępnione tylko dla osób pełnoletnich.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube