foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Android 12

Najwyraźniej odblokowywanie telefonu przy pomocy twarzy to już mało. Najnowsza wersja Androida, którą zapowiedziało Google, wprowadzi nowe funkcjonalności związane z tym elementem. Dodatkowo, Android 12 zwiększy również wydajność kompresji wideo i obrazu, co pomoże optymalizować gromadzone dane.

Oprócz własnych aplikacji ułatwiających dostęp do narzędzi Google, w nowej iteracji systemu firma zaoferuje potężny interfejs API, który pozwala programistom tworzyć narzędzia dla osób niepełnosprawnych. Udostępniona wersja beta Android Accessibility Suite – która była częścią czwartej wersji beta Androida 12, która niedawno pojawiła się na telefonach Pixel – zawiera nowy, zgrabny sposób kontrolowania telefonu. „Przełączniki aparatu” zasadniczo pozwalają używać mimiki twarzy do wykonywania szeregu czynności. Można na przykład tak ustawić aplikację by wykrywała uśmiech lub uniesienie brwi w celu otwarcia panelu powiadomień lub szybkich ustawień. Można też otworzyć usta, by przewinąć do przodu lub do tyłu. Jak zauważyli programiści XDA, aktualizacja umożliwia mapowanie około sześciu gestów twarzy do kilkunastu elementów sterujących telefonu. Aby uniemożliwić aplikacji ciągłe inicjowanie działań poszczególne gesty można dostosować rozmiar gestów.
Przełączniki aparatu opierają się na funkcji Switch Access, dostępnej w pakiecie Android Accessibility Suite, która umożliwia interakcję z urządzeniem bez korzystania z ekranu dotykowego. W zależności od kontekstu można to zrobić za pomocą urządzenia zewnętrznego, takiego jak klawiatura, za pośrednictwem połączenia USB lub Bluetooth lub naciskając wbudowane przyciski w telefonie.
Biorąc pod uwagę, że większość ludzi jest już przyzwyczajona do odblokowywania telefonów twarzą, nowe dodatki nie powinny wydawać się całkowicie obce.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube