foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nintendo Switch

Nintendo Switch nie wygra z popularnością PlayStation 5. Nawet na rodzimym gruncie w Japonii. Ale.. jeśli spojrzy się już na ranking gier opublikowany przez Game Data Library, Axios i IGN 8 sierpnia można zauważyć, że na cotygodniowej liście TOP 30 była tytułem dostępnym na Switcha. Podobno taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy od 30 lat, gdy w listopadzie 1988 r Famicom (też od Nintendo) zdominował listę gier.

Nie oznacza to oczywiście, że Nintendo nie było wcześniej obecne na japońskiej liście najpopularniejszych gier. Na początku lat 90-tych mocna pozycje miały tam tytuły z Famicom, Super Famicom i Game Boy-a. Jednak dominacja jednej platformy to bardzo rzadki przypadek.
Widać też przepaść dzielącą miłośników gier w Japonii i USA. Podczas gdy Switch przewyższył sprzedaż innych konsol w swoim kraju i dzięki temu rozwinął sprzedaż gier, w innych miejscach spotkał się z większą konkurencją ze strony ekosystemów PlayStation i Xbox.
A jeśli chodzi o popularność gier na Switch, trudno ją wytłumaczyć, chociaż tytuły odzwierciedlają zarówno wpływ Nintendo na lokalny rynek, jak i lokalne gusta. Większość gier należy albo do Nintendo (w tym Skyward Sword i Mario Kart 8) albo pochodzi z popularnych w Japonii franczyz. Te ostatnie reprezentowane są przez takie tytuły jak: Monster Hunter, Taiko no Tatsujin i Dragon Quest. Przyczyniła się do tego również pandemia, która zachęciła rodziców do kupowania gier, by zapewnić rozrywkę dzieciom i sobie.
Bez względu na powód popularności gier na Switcha, wiadomo teraz dlaczego Nintendo nie spieszy się z dużą aktualizacją Switcha ograniczając się do małych poprawek. Cztery lata po premierze ta konsola ciągle jest jedną z najpopularniejszych platform do gry.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube