foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

SpaceX kupuje małą firmę zajmującą się Internetem Rzeczy

SpaceX właśnie rozszerzył swoją ofertę. Firma zakupiła Swarm Technologies, startup który projektuje i umieszcza na orbicie małe satelity wspierające usługi IoT. Obie firmy nie ukrywają, że najbardziej skorzysta na tym Swarm Techologies, która dzięki przejęciu zyskała zasoby potrzebne do przejęcia operatorów innych małych satelitów.

Komercyjna sieć minisatelitarna Swarm została uruchomiona w lutym tego roku. W krótkim czasie firma pozyskała wystarczające fundusze, by ukończyć budowę macierzy 150 satelitów. Jak na firmę zatrudniającą 30 pracowników w marcu, jest to niezłe osiągnięcie.
Nie wiadomo, czy w efekcie przejęcia SpaceX zmieni w jakiś sposób swoją strategię działania. Analitycy spodziewają się, że zespół Elona Muska skorzysta przede wszystkim z własności intelektualnej i wiedzy specjalistycznej Swarma. Obie firmy działają w obszarach, które mogą się zazębiać. SpaceX jest zajęty rozmieszczaniem gigantycznej konstelacji stosunkowo małych satelitów internetowych Starlink. Firma zaczęła również niedawno uruchamiać wspólne misje transportowe przewożąc pasażerów, satelity i inne małe ładunki. Swarm może być klientem dla takich misji zlecając transport swoich satelit. Może również wspomóc SpaceX w projekcie związanym z małymi satelitami.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube