foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
foto1
Kolejna recenzja - Genesis Pallad 400
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Virgin Galactic ponownie zaczyna sprzedawać bilety w kosmos

Szerokim echem odbiła się w świecie pierwsza „turystyczna” podróż Richarda Bransona w kosmos. Założyciel Virgin Galactic jako jeden z pierwszych odbył lot w kosmos, by z orbity podziwiać naszą planetę. Tym samym pokazał, że firma ukończyła projekt i jest gotowa uruchomić sprzedaż biletów na kolejne loty. Zaczynamy więc erę kosmicznej turystyki.

Bilet w pojeździe Virgin Galactic kosztuje 450.000$. To oznacza, że stać na niego tylko wybrańców. Niemniej na pewno ich nie zabraknie. Firma ogłaszając swoje wyniki finansowe za drugi kwartał tego roku stwierdziła, że: „poczyniła znaczące postępy w kierunku rozpoczęcia komercyjnej obsługi w 2022 roku”.
Virgin Galactic oferuje trzy opcje biletowe do wyboru. Oprócz jednego miejsca, które kosztuje prawie pół miliona, sprzedaje także pakiety z wieloma miejscami dla grup oraz oferuje wykupienie całego lotu. Obecna wersja statku kosmicznego VSS Unity wykorzystywana w turystyce kosmicznej może pomieścić czterech pasażerów oprócz dwóch pilotów, więc sprzedaż pełnych lotów nie jest poza sferą możliwości.
Według CNBC, następny planowy lot VG będzie miał na pokładzie członków włoskich sił powietrznych. Potem firma zrobi sobie przerwę do połowy 2022 r., by odnowić VMS Eve, odrzutowy samolot transportowy. Ponieważ po tym okresie odbędzie się jeszcze jeden zaplanowany lot testowy, oznacza to, że Virgin Galactic ponownie opóźni swój pierwszy oficjalny lot turystyczny. Pierwotnie planowany był na początek 2022 roku.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube