foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Tesla Semi Truck

Na ten rok Tesla zapowiedziała wprowadzenie na rynek swoich ciężarówek EV. Jednak podczas jednej z ostatnich wywiadów pojawiła się informacja o przesunięciu wprowadzenia tych pojazdów na drogi. To już kolejny raz gdy firma przesuwa premierę tych samochodów. Pierwotnie miały one trafić na rynek w 2019 roku. W ubiegłym roku przesunięto premierę na ten rok, a teraz znów przesunięto ją o rok.

Wcześniej nie wyjaśniano powodów, dla których przesuwano datę. W tym przypadku Tesla podzieliła się jednak taką informacją. Opóźnienie spowodowane jest ograniczoną dostępnością ogniw akumulatorowych oraz wyzwań z jakimi borykają się uczestnicy całego łańcucha dostaw. To ostatnie dotyka całą branżę elektroniczną.
Analitycy zwracają uwagę na jedną rzecz. Dyrektor wykonawczy Tesli, Jerome Guillen opuścił firmę w czerwcu, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak zaczął kierować działem transportu ciężarowego. Producent samochodów nie powiedział, czy jego odejście było w jakikolwiek sposób związane z opóźnieniem Semi, niemniej Guillen kierował całym biznesem motoryzacyjnym Tesli, dopóki w marcu nie został prezesem jednostki Heavy Trucking.
Semi po raz pierwszy zapowiedziano w 2017 roku, obiecując elektryczną dużą platformę o zasięgu 800 km i zaawansowanych technologiach, w tym Enhanced Autopilot. Prototyp jeździ po całych Stanach Zjednoczonych i najwyraźniej od 2018 roku jest w stanie samodzielnie odbywać wycieczki po kraju bez eskorty, opierając się całkowicie na istniejącej sieci Supercharger Tesli.
W ubiegłym roku Elon Musk swoich współpracowników poinformował, że ciężarówka jest gotowa do rozpoczęcia masowej produkcji, ale jak widać gotowość firmy nie ma znaczenia gdy brakuje komponentów.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube