foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

NVIDIA kupuje DeepMap

NVIDIA poinformowała o swoim planie zakupu firmy DeepMap, która tworzy technologię mapowania wysokiej rozdzielczości dla samochodów autonomicznych. Producent procesorów graficznych spodziewa się, że akwizycja tej firmy pozwoli jej rozszerzyć portfolio produktów do mapowania, ułatwi skalowanie operacji na mapach całego świata.

DeepMap zapewnia bardzo precyzyjne mapy i to jest coś co zainteresowało NVIDIA. Firma zwróciła uwagę, że mapy oferujące dokładność do kilku metrów są akceptowalne gdy korzysta z nich człowiek, ale autonomiczne pojazdy wymagają bardzo dużej dokładności. W wielu przypadkach takie pojazdy muszą działać z dokładnością na poziomie centymetrów, by uzyskać dokładną lokalizację.
Oczywiście system precyzyjnie określający położenie pojazdu wymaga częstych aktualizacji, by mapy odzwierciedlały aktualne warunki drogowe, takie jak remonty czy zamknięcia pasów ruchu. System musi się też łatwo skalować przy dużych flotach pojazdów AV oferując szybkie przetwarzanie danych.
NVIDIA planuje zintegrować pozyskaną technologię ze swoją platformą Drive, by wzmocnić jej możliwości mapowania i lokalizacji. Technologia ta jest obecnie wykorzystywana przez Mercedes-Benz, Hyundai, Audi, Volvo i kilku innych producentów z różnym stopniem funkcji i złożoności.
NVIDIA spodziewa się sfinalizowania przejęcia w Q3 2021.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube