foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Robot R2 Nuro

O pojazdach autonomicznych sterowanych przez sztuczną inteligencję mówi się już od kilku lat. I w końcu powoli zaczynają być stosowane „produkcyjnie”. W sieci pojawia się coraz więcej informacji o uruchomieniu całych systemów wykorzystujących takie pojazdy. Jedną z najnowszych informacji jest ta, która mówi o uruchomieniu dostaw pizzy Domino przez pojazdy autonomiczne.

Na razie usługa ta startuje w Houston, a dostawami zajmą się roboty R2 Nuro. Uruchomienie dostaw będzie zwieńczeniem projektu, który został uruchomiony dwa lata temu. Wspomniane roboty są w pełni samojezdne. Uzyskały już aprobatę Departamentu Transportu, dlatego projekt z fazy testów może przejść w normalną, komercyjną usługę. Na razie będą one obsługiwały klientów w wybrane dni i godziny, a klienci zamawiający pizzę będą mogli wybrać czy chcą dostawę zrealizowaną przez R2. Cały czas będą mogli śledzić lokalizację swojego „dostawcy” przy pomocy alertów tekstowych lub przez stronę www. Dostęp do pizzy transportowanej przez robota możliwy jest po wprowadzeniu PIN-u, który klient dostaje po złożeniu zamówienia.
Dennis Maloney, starszy wiceprezes Domino i dyrektor ds. innowacji, powiedział, że firma wciąż ma musi się wiele nauczyć o dostawach autonomicznych. "Ten program pozwoli nam lepiej zrozumieć, jak klienci reagują na dostawy, jak wchodzą w interakcje z robotem i jak to wpływa na działalność sklepu", powiedział Maloney.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube