foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Kolejna powietrzna taksówka wzbije się w powietrze

Minęły trzy lata od chwili gdy światu został przedstawiony Cora – samolot elektryczny pionowego startu. W ubiegłym roku, Wisk – firma, która zaprojektowała pojazd - zapowiedziała testy z udziałem pasażerów. I chociaż nie podała ich terminu, już dziś wiemy, że mieszkańcy Nowej Zelandii już wkrótce będą mogli skorzystać z tego środka transportu.

W Nowej Zelandii uruchomiono program Airspace Integration Trials, który zakłada realizację projektu powietrznej taksówki jeszcze w tym roku. Oczywiście pierwsze loty odbędą się bez pasażerów, firma skoncentruje się na zbieraniu danych, by zapewnić bezpieczne loty w przyszłości. System sterujący lotem Cora opiera się na współpracy trzech komputerów, potrzebne jest więc nie tylko zgromadzenie odpowiednich danych, ale też odpowiednie nimi zarządzanie.
Gary Gysin, CEO firmy powiedział, że Nowa Zelandia jest krajem, który jest przyjaźnie nastawiony do prób autonomicznych pojazdów latających i prób integracji UAM. Wynika to ze stosunkowo niezatłoczonej przestrzeni powietrznej oraz otwartości na innowacje. Chociaż jeszcze nie uruchomiono lotów pasażerskich już trwa ich planowanie.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube