foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Bus Olli

Toronto dołącza do miast, które stawiają na pojazdy autonomiczne w transporcie publicznym. Miasto zawarło umowę z Local Motors, by przetestować najnowszą wersję pojazdów Olli, na zamkniętej trasie przy tzw. ruchu wahadłowym.

Test ma potrwać od sześciu do dwunastu miesięcy. W tym czasie specjaliści ocenią jak dobrze autonomiczne pojazdy sprawdzą się w ruchu miejskim łącząc dzielnicę West Rouge z dworcem kolejowym Go. Każdy z pojazdów może zabrać ośmiu pasażerów. Ich przeznaczeniem będzie przede wszystkim przewożenie osób dojeżdżających do pracy. Na pokładzie każdego z pojazdów znajdować się będzie dwóch specjalistów nadzorujących pracę Olli.
Pojazdy poruszające się w ruchu wahadłowym mają wypełnić luki w transporcie publicznym Toronto. Jednak już teraz wiadomo, że ze względu na COVID-1 jego skuteczność będzie ograniczona. Mała pojemność busa powoduje, że liczba pasażerów może być ograniczona. Na pewno jednak w przyszłości takie pojazdy mogą pomóc zredukować potrzebę własnego samochodu, który podwiezie nas do pracy. W końcu wśród kierowców dużą grupę stanowią Ci, którzy używają samochodów tylko do tego celu – by dojechać do pracy i z powrotem.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube