foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Alphabet projektuje drogi przyszłości

Stan Michigan chce zbudować autonomiczną jezdnię przyszłości. Rząd stanowy współpracuje przy tym projekcie z firmą Cavnue, która poprzez sieć różnych powiązań należy ostatecznie do Alphabet. Władze stanu, wspólnie z Cavnue chcą sprawdzić, czy warto budować 40-milowy (ok 64km) korytarz, który połączy centrum Detroit z Ann Arbor z takimi miejscami jak Uniwersytet Michigan, lotnisko Detroit Metropolitan i dworzec centralny Michigan.

W pierwszym etapie projektu Cavnue będzie testować potencjalne technologie, które można będzie wykorzystać na drodze. Firma będzie współpracować z innymi firmami obecnymi w branży technologii pojazdów autonomicznych, takimi jak Ford, GM, BMW, Toyota i Waymo (również należącej do Alphabet). Jednym z celów, jaki postawili przed sobą uczestnicy projektu jest wypracowanie standardu, który będzie mógł być wykorzystany przy budowie takich dróg w całym kraju. Ma to więc być projekt przyszłościowy. To co zacznie się jako pas dla autobusów autonomicznych, pewnego dnia ma ewaluować w drogę dla pojazdów ciężarowych i osobowych.
Cavnue spodziewa się, że początkowa faza projektu potrwa około 24 miesięcy. Ważne jest to, że budowa projektu nie rozpocznie się, dopóki ta część projektu nie zostanie zakończona. Mogą minąć lata, zanim Cavnue zbuduje pierwsze odcinki korytarza, ale to, co wyjdzie z projektu, może być drogami przyszłości.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube