foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Alphabet projektuje drogi przyszłości

Stan Michigan chce zbudować autonomiczną jezdnię przyszłości. Rząd stanowy współpracuje przy tym projekcie z firmą Cavnue, która poprzez sieć różnych powiązań należy ostatecznie do Alphabet. Władze stanu, wspólnie z Cavnue chcą sprawdzić, czy warto budować 40-milowy (ok 64km) korytarz, który połączy centrum Detroit z Ann Arbor z takimi miejscami jak Uniwersytet Michigan, lotnisko Detroit Metropolitan i dworzec centralny Michigan.

W pierwszym etapie projektu Cavnue będzie testować potencjalne technologie, które można będzie wykorzystać na drodze. Firma będzie współpracować z innymi firmami obecnymi w branży technologii pojazdów autonomicznych, takimi jak Ford, GM, BMW, Toyota i Waymo (również należącej do Alphabet). Jednym z celów, jaki postawili przed sobą uczestnicy projektu jest wypracowanie standardu, który będzie mógł być wykorzystany przy budowie takich dróg w całym kraju. Ma to więc być projekt przyszłościowy. To co zacznie się jako pas dla autobusów autonomicznych, pewnego dnia ma ewaluować w drogę dla pojazdów ciężarowych i osobowych.
Cavnue spodziewa się, że początkowa faza projektu potrwa około 24 miesięcy. Ważne jest to, że budowa projektu nie rozpocznie się, dopóki ta część projektu nie zostanie zakończona. Mogą minąć lata, zanim Cavnue zbuduje pierwsze odcinki korytarza, ale to, co wyjdzie z projektu, może być drogami przyszłości.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube