foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Przeglądarka Edge oparta na Chromium jest instalowana przez Windows Update

Przeglądarka Edge, następca Internet Explorera Microsoftu, została wydana po raz pierwszy w 2015 roku. W ubiegłym została gruntownie przebudowana, jej szkielet oparto na Chromium udostępnionym przez Google. Od stycznia mogą już z niej korzystać Ci użytkownicy, którzy zdecydowali się na ręczne jej pobranie i instalację. Teraz. Pełna wersja odświeżonego Edge’a jest dostępna jako część Windows Update, dzięki czemu trafi do szerszej grupy użytkowników.

Posiadając wspólną bazę kodów z Chrome , Edge jest teraz bardziej podobny do przeglądarki Google - poprawiono wydajność oraz kompatybilność ze stronami internetowymi. (Niektórzy użytkownicy twierdzą, że nowy Edge w rzeczywistości wymaga mniej zasobów niż Chrome.) Teraz nowa przeglądarka może również uruchamiać rozszerzenia, które są hostowane w Microsoft Store. Podczas instalowania przeglądarki za pośrednictwem usługi Microsoft Update system Windows automatycznie migruje ustawienia, zakładki i inne funkcje, które powinny pomóc w sprawnym przeprowadzeniu aktualizacji.
Dzięki włączeniu nowej przeglądarki do Microsoft Update ulepszony Edge znajdzie się w rękach wielu nowych użytkowników. Chociaż Edge jest popularną przeglądarką, to jednak przegrywa z Chrome, z której korzysta znaczna grupa internautów. Automatyczne aktualizacje wprowadzające Edge do Windowsa spowodują, że jego popularność wzrośnie. Ciągle jednak przeglądarka Microsoftu będzie miała długą drogę do pierwszego miejsca.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube