foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Google Stadia w rozdzielczości 1440p przy strumieniowaniu w Chrome

Google Stadia to taki odpowiednik Netflixa w branży gamingowej. Pomysł jest prosty – hostowane w centrach obliczeniowych gry są dostępne w chmurze, a chętni gracze muszą mieć tylko dostęp do Internetu by w nie pograć. Pomysł prosty, ale z realizacją jest trudniej, bo usługa ta jest dostępna tylko w wybranych krajach. W końcu do nas też dotrze, a jak już dotrze to oferować będzie rozdzielczość co najmniej 1440p. W takiej rozdzielczości już teraz mogą uruchamiać gracze korzystający z Google Stadia.

Oczywiście to nie tak, że każdy będzie mógł uruchomić grę w 4K. Monitory muszą obsługiwać takie rozdzielczości, no i trzeba dysponować dobrym łączem, które prześle odpowiednią liczbę danych w odpowiednim czasie – wymagany jest dostęp do sieci o przepustowości co najmniej 35Mb/s, ekran 4K z Chromecast Ultra i komputer PC lub Chromebook z Windowsem oferujący dekodowanie VP9.
Informacja o nowej rozdzielczości pojawiła się na blogu społeczności Stadia wraz z ogłoszeniem najnowszych gier, które zostaną uruchomione w serwisie – Jotun: Valhalla Edition oraz Sundred: Eldritch Edition. Pojawi się też rozszerzenie do Mortal Combat 11: Aftermath oraz tryb rankingowy PUBG. Od 16-go marca korzystający z Google Stadia będą mogli za darmo pobrać grę The Elder Scrolls Online – niestety, to nie dotyczy naszego kraju, w którym tak jak wspomniałem usługa ta jeszcze jest nie dostępna.
Wracając do 4K – jeśli osoby korzystające ze Stadii nie będą dysponowały monitorami 4K, będą mogły wyświetlać obrazy w niższej, specjaliści Google zarzekają się, że będą one wyglądały lepiej niż przy standardowym 1080p. Czy to możliwe i jak to będzie wyglądać w praktyce – dowiemy się za jakiś czas.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube