foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Google uczy o AR bezpośrednio z wyszukiwarki

W ubiegłym roku Google wprowadził w usłudze Search wprowadziło funkcję rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki niej można w rzeczywistym świecie umieścić wirtualne zwierzęta. Teraz dodano więcej obiektów 3D, które można wyświetlać bezpośrednio ze strony wyników wyszukiwania na urządzeniach mobilnych. Wśród tych obiektów jest skafander kosmiczny Neila Armstronga oraz interaktywne modele anatomiczne, które mogą pomóc w wizualizacji ludzkiego ciała.

Aby zrealizować ten projekt gigant połączył siły z interaktywną platformą 3D Biodigital, by umożliwić oglądanie naturalnej wielkości interaktywnych reprezentacji 11 układów ludzkiego ciała we własnej przestrzeni. Nie są to typowe płaskie ilustracje z podręczników, ale takie, które mogą pokazać, np. jak ludzkie serce pompuje krew lub jak łączą się wszystkie kości. Wystarczy wyszukać żądany układ ciała – np. krążenia – wystarczy przewinąć kartę w dół i znaleźć odpowiednią zakładkę, by znaleźć kartę modelu 3D.
W innym przypadku Google połączyło siły z Visible Body. Z pomocą tej firmy prezentuje modele 3D komórek zwierzęcych, roślinnych i bakteryjnych. Można przybliżyć komórki, dzięki czemu można łatwiej je poznać.
Kolejnym projektem jest możliwość przekształcenia domu w wirtualne muzeum, które może dziś, w czasach epidemii zapewnić wirtualną wycieczkę po zamkniętych obiektach. Można też wyszukać skafander Neila Armstronga by zobaczyć go w 3D, a nawet Apollo 11, by obejrzeć go w rozszerzonej rzeczywistości.
W końcu jest też wisienka na torcie – Google umożliwił nagrywanie filmów AR na urządzeniach z Androidem. Pozwala też podzielić się nakręconymi filmami z przyjaciółmi i rodziną.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube