foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Androida 11 zadebiutuje 3 czerwca (w wersji beta)

Google I / O to kolejna odwołana w tym roku impreza. Nie oznacza to jednak, że gigant nic nie robi nie rozwija najpopularniejszej dziś na urządzeniach mobilnych platformy. Nowa, 11 już wersja Androida zadebiutuje 3 czerwca. Co prawda będzie to wersja beta i trochę później niż zwykle, ale.. jest. To znaczy będzie.

Dave Burke, wiceprezes ds. Inżynierii systemu Android i starszy dyrektor ds. Zarządzania produktem Stephanie Cuthbertson przedstawią przyszłość mobilnego systemu operacyjnego w ciągu trwającego godzinę wydarzenia online. Czego możemy się spodziewać? Nowych zasad dotyczących bezpieczeństwa, ochrony, dostępności, wydajności, emotek i innych rzeczy, z których znany jest Android. Potem przewidziano rozmowy na żywo z programistami na takie tematy, jak Jetpack Compose, Android Studio i Google Play .
Wersja beta zostanie uruchomiona jeszcze tego samego dnia, co wielu zwolennikom tego systemu da szansę na wypróbowanie możliwości Jedenastki. Podano też harmonogram kolejnych etapów wersji testowych systemu. I tak druga wersja bety, która ma ustabilizować Androida 11 ma być dostępna do lipca, a trzecia, najprawdopodobniej ostateczna, do sierpnia. W międzyczasie zostanie przygotowana specjalna wersja dla programistów. Ostateczna, ustabilizowana wersja ma się pojawić w trzecim kwartale, czyli do końca września.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube