foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Procesor Intela 13

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. To przysłowie najłatwiej zobaczyć w konkurencji pomiędzy dużymi gigantami pokroju Intel-a i AMD. Każda z tych firm chce dostarczyć na rynek najbardziej wydajne i jednocześnie najtańsze procesory. A na tym korzystamy my – użytkownicy. Ostatnio Intel zaprezentował swoją najnowszą generację układów, która ma być odpowiedzią na AMD Ryzen oparte na architekturze ZEN, które trafiły już do kilku notebooków gamingowych.

Sztuka nie dla Sztucznej Inteligencji?

Zdjęcie, które możecie zobaczyć powyżej zostało wygenerowane przez Sztuczną Inteligencję na stronie internetowej DALL-E. Z udostępnionego tam narzędzia korzysta milion osób, które chcą sprawdzić jak SI buduje obrazy opisane tylko przy pomocy słów. Niestety, tak wygenerowane obrazy nie mogą trafić na wernisaże, bo do kogo będą należeć prawa autorskie do dzieła?

Nowa wizja autonomicznego pojazdu VW

Wielu producentów samochodów marzy o swoim własnym autonomicznych pojeździe, który skutecznie zaistnieje w salonach. VW idzie trochę dalej. Firma zaprezentowała Gen.Travel "studium projektowe" EV, którym ma nadzieję zastąpić wszystkie rodzaje krótkich podróży.

Ciemne chmury nad samolotami naddźwiękowymi

Producent naddźwiękowego samolotu Boom ma twardy orzech do zgryzienia. Firma nie może znaleźć nikogo, kto wyprodukowałby dla niej odpowiednie silniki. Dotychczasowy partner wycofał się z umowy przechodząc do projektu Overture. Z kolei inni producenci nie są zainteresowani tym projektem.

Pięć lat na usunięcie „martwych” satelitów

Problem latających nad naszymi głowami kosmicznych śmieci dla wielu agencji kosmicznych staje się coraz większym problemem. I to nie tylko dlatego, że stare zużyte satelity lub ich elementy spadają w końcu na Ziemię, ale też dlatego, że zagrażają tym, które są umieszczane tam na orbicie. Dlatego Amerykańska Federalna Komisja Łączności chce coś z tym zrobić – przedstawiła propozycję rozwiązania tego problemu.

Mercusys MR80X

Rozwój urządzeń mobilnych oraz rosnące wymagania względem naszej mobilności wymusił zmiany w urządzeniach dostarczających domowe sieci radiowe. W ciągu ostatnich kilku lat zwykłe access pointy zostały wyparte przez routery, które wspierane przez różnego rodzaju wzmacniacze zapewniają stabilne pokrycie falami radiowymi nawet kilkupiętrowych domów. Jednak główne zmiany cały czas ukierunkowane są na zarządzanie taką siecią oraz wykorzystanie do tego różnych automatów nazywanych inteligencją. Jednym z najnowszych domowych routerów dostępnych na rynku jest MR80X firmy Mercusys. Sprawdziłem, jak on sprawdza się w praktyce.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube