Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test tabletu Pocketbook SURFpad 4L

  • Opublikowano: niedziela, 15, marzec 2015 06:08
  • 15 Mar

Spis treści

Do tej pory Pocketbook kojarzył mi się głównie z czytnikami ebooków. Zaznaczę od razu - z dobrymi czytnikami. Przez moje ręce przewinęło się kilka modeli i o każdym chyba mogłem powiedzieć dobre słowo. Tymczasem szwajcarska firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność i jakiś czas temu weszła na popularny dziś rynek tabletów. Pod koniec 2013 roku przybliżyłem Wam model SURFpad 2, a dziś opowiem o SURFpad 4L.

surfpad4l

Tablet jest nietypowy, i to z kilku względów. Przede wszystkim zwraca na siebie uwagę budowa urządzenia, a w zasadzie wykończenia. Czarna, metalowa obudowa została wzbogacona żółtymi elementami z tworzywa, które zwracają na siebie uwagę. Są to przede wszystkim krawędzie: dolna i górna oraz przyciski zasilania i głośności. Wyświetlacz osadzony jest w ramce jak w korytku. Powoduje to, że krawędzie nieznacznie wystają, a to oznacza, że będzie się tam zbierał kurz i inne zanieczyszczenia. Na dole i na górze, w specjalnych otworach w szkle chroniącym wyświetlacz, umieszczono dyskretnie głośniki. Obok tego górnego zlokalizowano mały, prawie niewidoczny obiektyw przedniego aparatu.
Tablet nie ma zbyt wielu interfejsów. Na górnej krawędzi umieszczono gniazdo kart microSD, natomiast na dolnej w lewym rogu microUSB, który służy zarówno do zasilania, jak i do ładowania. Główną kamerę zamontowano w prawym górnym rogu z tyłu tabletu.
Ciekawym pomysłem jest zastosowanie przycisków w kształcie wskazującym na ich przeznaczenie. Kolorowe tworzywo szybko pozwala łatwo je zlokalizować wzrokiem, a odpowiedni kształt dotykiem. Połączenie kolorów czarnego i żółtego wygląda ciekawie i elegancko. Ten tablet może się podobać i wyróżniać na tle setek innych modeli.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube