Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

49-calowy, ultra-szeroki monitor Dell-a

Ultra-szeroki monitor Dell-a

Era komputerów wyrobiła w nas, ludziach, całkiem nowe umiejętności. Jedną z nich jest wielozadaniowość, czyli możliwość pracy nad kilkoma rzeczami jednocześnie. Sam często pracuję w ten sposób, że jednocześnie mam otwartych kilka różnych stron, edytorów, dokumentów i programów. I oczywiście ciągle przeskakuję pomiędzy nimi. Problemem jest szerokość ekranu monitora, która ogranicza ilość wyświetlanych jednocześnie danych. Na szczęście takich jak ja jest więcej, dlatego producenci monitorów wyszli naprzeciw naszym potrzebom i zaprojektowali odpowiednie monitory. Przykładem jest Dell, który wprowadził na rynek UltraSharp 49 Curved Monitor.

Urządzenie zapowiadano jako pierwszy podwójny QHD (5.120x1.440), ultra szeroki zakrzywiony wyświetlacz. Pozwala on na uruchomienie dwóch aplikacji w „normalnym” oknie, jedna obok drugiej. I to bez spadku rozdzielczości. Monitor używa panelu IPS, który obejmuje 99% palety barw RGB. Oznacza to, że każdy edytor zdjęć lub filmów, będzie miał sporo miejsca na wyświetlenie tej palety, linii czasów i ogólnie – zapewni dużo miejsca do pracy. Nie jest to monitor dla graczy, nie ma małych częstotliwości odświeżania czy małego opóźnienia, ale też nie odbiega od standardu. Matryca oferuje tutaj 60Hz i 5 ms.
Niestety, zakup tego monitora może zaboleć finansowo. Jego cena została ustalona na 1700 $, w sklepach pojawić się ma 26 października.
Jednak ten Dell to nie jedyny taki szeroki monitor. Przykładem jest UltraSharp 32 4K, który wyposażono w USB-C i DisplayHDR 400. Za niego trzeba zapłacić 1.100 dolarów. Innym modelem jest 34 Curved, który ma rozdzielczość 3.440x1.440 i kosztuje 1.150 dolarów. Jest wiec w czym wybierać, chociaż Dell jest z nich najdroższy.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube