uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Xbox One automatycznie wyłączy się po przegrzaniu

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat nowej konsoli Microsoftu. Najnowsza wieść głosi, że Xbox One jest w stanie wykryć kiedy jego układy zaczynają się przegrzewać. Od razu zaznaczę, że przegrzanie, o ile wystąpi, jest efektem umieszczenia konsoli w słabo przewiewnym miejscu.

Konsola nie tylko wykryje przegrzanie, ale też spowoduje wyłączenie układów wewnętrznych w przypadku wysokiej temperatury. 
"Nie możemy zapobiec niewłaściwemu wykorzystaniu produktu, ale z pewnością możemy to przewidzieć", powiedział Leo del Castillo, odpowiedzialny za rozwój konsoli. "Sposób, w jaki została zaprojektowana konsola powoduje, że w normalnych warunkach otoczenia, wentylator nigdy nie rozkręci się do maksymalnej prędkości. Bierzemy jednak pod uwagę, że użytkownik może doprowadzić do osiągnięcia jego maksymalnej prędkości."
Fanów konsoli na pewno ucieszy to zabezpieczenie, zwłaszcza tych, którzy nie mają zbyt wielkiego pola manewru jeśli chodzi o ustawienie Xbox-a w swoim mieszkaniu.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube