Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

W ciągu 6 tygodni Apple Music przetestowało 11 milionów użytkowników

30 czerwca uruchomiono Apple Music, usługę która ma udostępnić miliony utworów użytkownikom, którzy oczywiście będą opłacać abonament. W ramach usługi można będzie oczywiście przekazywać osobiste rekomendacje, ale najważniejsze chyba jest to, że za niewielką kwotę można otrzymać onlinowy dostęp do olbrzymiej bazy utworów muzycznych.

Od startu usługi minęło 6 tygodni i już 11 milionów osób skorzystało z oferty Apple. Firma swoim potencjalnym użytkownikom zaproponowała 3 miesięczny darmowy dostęp do usługi, co jak widać spotkało się z dużym entuzjazmem. Pomimo tego, że tak naprawdę usłucha jest jeszcze w fazie testów, co oznacza że niektóre funkcje mogą działać niepoprawnie. Według Eddy'ego Cue wiceprezesa firmy rzeczywista liczba użytkowników jest wyższa ponieważ ok 2 miliony zarejestrowanych kont to konta rodzinne, z których może korzystać nawet 6 osób jednocześnie.
Imponujące jest to, że w ciągu 6 tygodni zarejestrowano tak dużą liczbę kont. Przykładowo Spotify, dla którego Apple Music ma być konkurencją, dojście do poziomu 20 milionów zajęło 6,5 roku. Nie bez znaczenia jest jednak to, że Spotify przygotowało rynek na takie rozwiązanie i osoby korzystające z Apple Music to osoby świadome - wiedzą co biorą. Cue przyznał, że są jeszcze pewne braki w usłudze, ale zapewnił że firma pracuje nad jak najszybszym ich usunięciem.
Podobno Apple chce osiągnąć poziom 100 milionów użytkowników. Dodam, że Apple oferuje dwa rodzaje subskrypcji za 4.99 i 7.99 euro miesięcznie. Wyobraźcie sobie jaka kasa będzie wpływać na konta Apple jeśli faktycznie osiągnie 100 milionów subskrybentów. Jeśli koncern zrealizuje swój plan będzie miał dwukrotnie więcej subsrybentów od pozostałych usług streamingowych razem wziętych.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube