Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Microsoft zaprzągł graczy do pracy nad nowym kontrolerem dla Xbox One

Posiadacze konsoli Xbox One wiedzą, że Microsoft pracuje nad nowym kontrolerem, który ma powalić na kolana konkurencję (nikt nie pokazuje palcem na Sony, ale wiadomo, że to chodzi o kontroler PS4). Mądre głowy z Redmond postanowiły wykorzystać do tego celu samych graczy. I mądrze zrobiły.

Elite, nowy pad przygotowywany przez inżynierów z Microsoftu "odwiedził" kilku graczy, którzy jako testerzy mieli okazję zapoznać się z jego funkcjonalnością. Przekazali też swoje uwagi zespołowi projektowemu, któremu szefuje David Prien. To dzięki tym graczom, modułowy kontroler może być jeszcze lepszy i jeszcze bardziej "user friendly".
Co ciekawe, Microsoft podczas testów kontrolera nie postawił tylko na tzw. graczy pro. W swoje ręce dostali kontroler również Ci użytkownicy, którzy grają w gry okazyjnie lub nie na tyle intensywnie, by nazywać ich Pro. Ideą tego pomysłu było to, by uwagi i pomysły na nowe funkcje przekazały osoby, które patrzą na kontroler przez inny pryzmat niż gracze, którzy skupiają się na zdobywaniu kolejnych osiągnięć w grze. W rezultacie powstała lista ponad 100 różnych funkcji, które jak nie trudno się domyślić zostały poddane selekcji. Nie każdy z nich został zaimplementowany w kontrolerze, ale niektóre i owszem.
Mam wrażenie, że jest to jeden z lepszych pomysłów Microsoftu w ostatnim czasie. Czyżby zmienił on politykę i zaczął bardziej zwracać uwagę na to co mówią użytkownicy jego systemów urządzeń?

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube