Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Bezprzewodowe kontrolery serii Chrome Xbox 360 w drodze

Wydawałoby się, że pojawienie się na rynku Xbox One spowoduje wstrzymanie produkcji akcesoriów do starszej generacji konsoli – Xbox 360. Mam dla Was niespodziankę – nie wstrzymało. Już wkrótce pojawi się w sklepach nowy/stary kontroler do tej konsoli.

Nowy sterownik poddany został tylko niewielkiemu odświeżeniu. Tak naprawdę to wyróżnia się on kolorem obudowy – zamiast standardowej czarnej matowej, ma fioletową i czarną, ale błyszczące. Oczywiście kontrolery z serii Chrome są bezprzewodowe.
Niektórzy uważają (i słusznie!), że Microsoft jedynie przemalował swoje pady, prowadząc politykę „farbowania akcesoriów do gier”. Czy tak jest faktycznie? Odpowiedzcie sobie sami. W każdym razie, taka chromowana „skórka” prezentuje się całkiem elegancko.
W każdym razie czarna wersja sterownika będzie dostępna w sieci Walmart, natomiast fioletową można kupić w sieci Best Buy. Obie wersje kolorystyczne można też kupić w Microsoft Store za 55$.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube