Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Przeniesienie numeru na kartę – wszystko, co musisz wiedzieć

Przeniesienie numeru na kartę – wszystko, co musisz wiedzieć

Przeniesienie numeru na kartę do innej sieci to doskonała okazja do tego, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty, przygotowanej przez operatora dla nowych abonentów. Przenieść można też numer z telefonu stacjonarnego na kartę i również w tym przypadku oferta przedstawia się obiecująco! Podpowiadamy więc, jak przenieść numer do Orange i jakie korzyści wynikają z przeniesienia numeru na kartę u tego operatora.

Przejście do Orange Free – przeniesienie numeru na kartę
W przypadku sieci Orange, przeniesienie do niej numeru jest niezwykle proste i możliwe do wykonania na trzy sposoby:
• osobiście, w wybranym salonie Orange,
• telefonicznie,
• internetowo.
Najwygodniejszy sposób to przeniesienie numeru on-line. Bez wychodzenia z domu, w kilka minut można dołączyć do grona klientów Orange Free na kartę. Wystarczy:
1. wypełnić wniosek o przeniesienie numeru, dostępny na stronie internetowej,
2. zaczekać na wizytę kuriera, który przywiezie darmową, uniwersalną kartę SIM,
3. aktywować nową kartę, aby zacząć korzystać z taryfy Orange Free na kartę,
4. doładować konto i aktywować, SMS-em, ofertę dla przenoszących numer.
To aktualny operator sieci komórkowej musi zweryfikować wniosek o przeniesienie, dlatego, do tego momentu, konieczne jest korzystanie z tymczasowego numeru telefonu. Co ważne, na każdym etapie przenoszenia numeru, Orange informuje w SMS-ie, jaki jest status operacji.

Darmowe 3 miesiące w Orange
Z przeniesieniem numeru do innej sieci wiąże się konieczność zaczekania do końca trwania umowy z obecnym operatorem. Z tego powodu, często trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście, nie dotyczy to oferty Orange. Przenosząc numer do tej sieci, nie trzeba czekać do samego końca, aż aktualna umowa wygaśnie. Już na 3 miesiące przed tym, można korzystać z oferty Orange, nawet za darmo!
Po zawarciu umowy z nowym operatorem, wraz z dokumentami potwierdzającymi przeniesienie numeru, otrzymuje się kartę SIM z tymczasowym numerem telefonu. Oznacza to, że aż do momentu przeniesienia numeru, maksymalnie przez 3 miesiące, można korzystać z oferty dla klientów Orange, która obejmuje m.in.:
• 3 miesiące abonamentu za 0 zł,
• nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE,
• Internet mobilny z atrakcyjnym pakietem danych,
• 3 miesiące Spotify Premium za 0 zł.
Warto więc jak najszybciej zapoznać się z ofertą nowego operatora, aby móc cieszyć się licznymi korzyściami, wynikającymi z przeniesienia numeru, nawet 3 miesiące przed wygaśnięciem umowy w obecnej sieci.

Bonus za przeniesienie numeru
Przenosząc numer do Orange Free na kartę, można liczyć na nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 35 GB Internetu mobilnego. Za każdy miesiąc odnowienia usługi cyklicznej, otrzymuje się dodatkowy 1 GB do pakietu danych.
Posiadanie numeru w Orange Free na kartę to także bonusy internetowe za każde doładowanie telefonu (można je wykonać online: https://doladowania.orange.pl/. Ich wielkość i ważność (czas trwania) są uzależnione od kwoty doładowania. Przykładowo, najniższa kwota doładowania w wysokości 5 zł to 2,5 GB Internetu przez 2 dni, a najwyższa, czyli 200 zł, jest równa 100 GB Internetu do wykorzystania przez 5 miesięcy. Bonusy internetowe są przyznawane automatycznie po doładowaniu konta w telefonie.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube