ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Przeniesienie numeru na kartę – wszystko, co musisz wiedzieć

Przeniesienie numeru na kartę – wszystko, co musisz wiedzieć

Przeniesienie numeru na kartę do innej sieci to doskonała okazja do tego, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty, przygotowanej przez operatora dla nowych abonentów. Przenieść można też numer z telefonu stacjonarnego na kartę i również w tym przypadku oferta przedstawia się obiecująco! Podpowiadamy więc, jak przenieść numer do Orange i jakie korzyści wynikają z przeniesienia numeru na kartę u tego operatora.

Przejście do Orange Free – przeniesienie numeru na kartę
W przypadku sieci Orange, przeniesienie do niej numeru jest niezwykle proste i możliwe do wykonania na trzy sposoby:
• osobiście, w wybranym salonie Orange,
• telefonicznie,
• internetowo.
Najwygodniejszy sposób to przeniesienie numeru on-line. Bez wychodzenia z domu, w kilka minut można dołączyć do grona klientów Orange Free na kartę. Wystarczy:
1. wypełnić wniosek o przeniesienie numeru, dostępny na stronie internetowej,
2. zaczekać na wizytę kuriera, który przywiezie darmową, uniwersalną kartę SIM,
3. aktywować nową kartę, aby zacząć korzystać z taryfy Orange Free na kartę,
4. doładować konto i aktywować, SMS-em, ofertę dla przenoszących numer.
To aktualny operator sieci komórkowej musi zweryfikować wniosek o przeniesienie, dlatego, do tego momentu, konieczne jest korzystanie z tymczasowego numeru telefonu. Co ważne, na każdym etapie przenoszenia numeru, Orange informuje w SMS-ie, jaki jest status operacji.

Darmowe 3 miesiące w Orange
Z przeniesieniem numeru do innej sieci wiąże się konieczność zaczekania do końca trwania umowy z obecnym operatorem. Z tego powodu, często trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście, nie dotyczy to oferty Orange. Przenosząc numer do tej sieci, nie trzeba czekać do samego końca, aż aktualna umowa wygaśnie. Już na 3 miesiące przed tym, można korzystać z oferty Orange, nawet za darmo!
Po zawarciu umowy z nowym operatorem, wraz z dokumentami potwierdzającymi przeniesienie numeru, otrzymuje się kartę SIM z tymczasowym numerem telefonu. Oznacza to, że aż do momentu przeniesienia numeru, maksymalnie przez 3 miesiące, można korzystać z oferty dla klientów Orange, która obejmuje m.in.:
• 3 miesiące abonamentu za 0 zł,
• nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE,
• Internet mobilny z atrakcyjnym pakietem danych,
• 3 miesiące Spotify Premium za 0 zł.
Warto więc jak najszybciej zapoznać się z ofertą nowego operatora, aby móc cieszyć się licznymi korzyściami, wynikającymi z przeniesienia numeru, nawet 3 miesiące przed wygaśnięciem umowy w obecnej sieci.

Bonus za przeniesienie numeru
Przenosząc numer do Orange Free na kartę, można liczyć na nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 35 GB Internetu mobilnego. Za każdy miesiąc odnowienia usługi cyklicznej, otrzymuje się dodatkowy 1 GB do pakietu danych.
Posiadanie numeru w Orange Free na kartę to także bonusy internetowe za każde doładowanie telefonu (można je wykonać online: https://doladowania.orange.pl/. Ich wielkość i ważność (czas trwania) są uzależnione od kwoty doładowania. Przykładowo, najniższa kwota doładowania w wysokości 5 zł to 2,5 GB Internetu przez 2 dni, a najwyższa, czyli 200 zł, jest równa 100 GB Internetu do wykorzystania przez 5 miesięcy. Bonusy internetowe są przyznawane automatycznie po doładowaniu konta w telefonie.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube