foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Wieże i mini wieże – najlepsza jakość muzyki

Jakie funkcje powinna posiadać nowoczesna mini wieża? Jak działa bezprzewodowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem połączenia Bluetooth? Na co zwrócić uwagę, kupując sprzęt audio? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym, krótkim poradniku.

Najważniejsze funkcje
Klasyczna mini wieża składa się z trzech elementów: jednostki głównej oraz dwóch kolumn. Jednostka główna, która pełni funkcję wzmacniacza, do którego podłączone są głośniki, wyposażona jest także w odtwarzacz płyt CD oraz tuner FM/AM, co umożliwia słuchanie stacji radiowych. Nowoczesne urządzenia pozwalają również na odbieranie radia nadawanego w cyfrowym standardzie DAB/DAB+. Jeżeli zależy Ci na tym, by wieża była w stanie odtwarzać płyty, które nagrałeś za pomocą domowego komputera, upewnij się, czy obsługuje formaty CD-R i CD-RW. Z kolei wieżę, która wspiera standard DVD, po podpięciu do telewizora możesz wykorzystać również w roli odtwarzacza filmów. Kupując wieżę audio, warto upewnić się, czy wyposażona jest w port USB. To rozwiązanie zwiększa funkcjonalność sprzętu – port USB umożliwia podłączenie pendrive'a i odtwarzanie multimediów bezpośrednio z pamięci urządzenia.
Łączność bezprzewodowa
Większość wież i mini wież wyposażona jest w wejście AUX. Umożliwia ono podłączenie innych urządzeń za pomocą kabla zakończonego wtyczką mini jack. W ten sposób możesz podpiąć dowolne urządzenie posiadające wyjście słuchawkowe – telefon czy odtwarzacz mp3. Nowoczesne wieże i mini wieże Sony wyposażone są w moduł Bluetooth. Dzięki wykorzystaniu tego standardu możliwe jest wygodne, bezprzewodowe przesyłanie muzyki w wysokiej jakości. Wystarczy, że sparujesz z wieżą inną urządzenie obsługujące standard Bluetooth – taką możliwość oferują smartfony, tablety czy laptopy. Jeszcze wygodniejsze strumieniowanie muzyki umożliwiają wieże wyposażone w moduł NFC (Near Field Communication). Aby rozpocząć bezprzewodowe przesyłanie muzyki, wystarczy przyłożyć inne urządzenie wspierające technologię NFC do symbolu N, który znajduje się na obudowie wieży. Micro wieże Sony umożliwiają również odtwarzanie multimediów przesyłanych za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Dzięki wykorzystaniu bezprzewodowych technologii niewygodne, plączące się pod nogami kable odchodzą w przeszłość. Szeroki wybór wież i mini wież znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Sony Centre

Artykuł sponsorowany

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube