foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Spis treści

Telefony komórkowe już dawno przestały być tylko urządzeniami zapewniającymi łączność pomiędzy ludźmi. Coraz mocniejsze procesory, coraz większe pamięci i coraz lepsze obiektywy spowodowały, że smartfony z powodzeniem mogą zastąpić aparaty fotograficzne i kamery. Coraz więcej influeancerów korzysta z takich właśnie urządzeń wspomagając się dodatkowymi akcesoriami zapewniającymi właściwe oświetlenie i dźwięk. I o tym ostatnim dziś opowiem – o bezprzewodowym mikrofonie Synco P1T.

Synco to firma, która od niedawna zaistniała na polskim rynku To stosunkowo młoda marka, która powstała w 2017 roku w Chinach, jednak pomimo młodego wieku jej portfolio produktowe jest bardzo bogate. Guangzhou Zhiying Technology Co., Ltd (Zhiying Tech), właściciel marki Synco, korzystając ze swojej olbrzymiej fabryki wprowadziło na rynek szereg różnego rodzaju mikrofonów oraz akcesoriów pozwalających zarządzać dźwiękiem.

recenzja mikrofonu do smartfonow synco p1 2 20220409 1149711998

Opakowanie

Konstrukcja

Mikrofon Synco P1T dostarczany jest w niewielkim pudełku, w którym schowano prostokątne etui wykonane z dobrej jakości tworzywa. Na górze znajduje się podłużny pasek z diod, który pokazuje stan naładowania wewnętrznych ogniw. Cztery jasne światła ustawione w pasek biegnący przez prawie całą długość etui wyraźnie wskazują naładowanie akumulatora. Z przodu znajduje się gniazdo USB C, przy pomocy którego odbywa się ładowanie. Obok niego znajduje się przycisk, którego naciśnięcie powoduje wysunięcie szufladki. Dodatkową funkcją tego przycisku jest uruchomienie procesu parowania oraz sprawdzenie stanu naładowania ogniw. W wysuwanej szufladzie w specjalnych gniazdach znajdują się dwa elementy: odbiornik podłączany do telefonu oraz podłużny mikrofon z klipsem, przy pomocy którego mocujemy go do ubrania. W gniazdach znajdują się styki ładujące, które zapewniają uzupełnienie energii w bateriach mikrofonu i odbiornika.

recenzja mikrofonu do smartfonow synco p1 4 20220409 1933759540

Etui z wysuniętą szufladą

Odbiornik zamknięto w podłużnej, zaokrąglonej obudowie, w której na jednym z boków umieszczono wtyk USB C. Przy jego pomocy łączy się go ze smartfonem, zapewniając stabilne i pewne połączenie. W tym miejscu dodam, że producent przygotował drugą wersję tego akcesorium przystosowaną do współpracy z urządzeniami Apple. Różnica polega na zastosowanym rodzaju połączenia: USB C i Lightning. Ten ostatni oznaczono symbolem P1L. Na przeciwległej krawędzi odbiornika znajduje się port USB C, dzięki któremu można ładować telefon przy podłączonym odbiorniku, oraz przycisk modulujący głos.
Mikrofon zamknięto w podobnej do odbiornika, owalnej obudowie. W tym przypadku jednak obudowę nadajnika wzbogacono w klips, który umożliwia przymocowanie akcesorium do ubrania. Na jednym z boków znajdują się styki umożliwiające ładowanie oraz przycisk wyłączający mikrofon. Czujnik rejestrujący głos znajduje się na zaokrąglonym boku, nad klipsem. Dzięki temu po przypięciu go do ubrania skierowany jest w górę, w stronę ust.

recenzja mikrofonu do smartfonow synco p1 5 20220409 1645267528

Przód etui

Oba elementy wykonane są z dużą dbałością o jakość. Nie widać szczelin na łączeniach, nic nie trzeszczy i nie zgrzyta. Klips dobrze sprężynuje, bez problemów stabilnie trzyma się cienkiego T-shirta.