Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test pamięci przenośnej ADATA i-Memory Flash Drive UE710

  • Opublikowano: środa, 27, kwiecień 2016 06:00
  • 30 Lis

Posiadacze smartfonów spotykają się najczęściej z dwoma problemami: słabą baterią i brakiem pamięci (nie licząc pękniętych w wyniku upadku ekranów). Na problem z brakiem pamięci cierpią zwłaszcza iPhony (i ich posiadacze), bo o ile użytkownicy pozostałych telefonów mogą skorzystać z wbudowanych gniazd pamięci i rozszerzyć swoją pamięć kartą microSD, o tyle posiadacze telefonów Apple takiej opcji już nie mają. Muszą więc korzystać z podłączanej pamięci zewnętrznej, takiej jak np. ADATA i-Memory Flash Drive.

Konstrukcja

ADATA i-Memory Flash Drive (i-MFD) to małe prostokątne akcesorium dedykowane posiadaczom urządzeń Apple. Jak każdy produkt dedykowany tym telefonom jest elegancko wykonane, chociaż materiał wykorzystany na obudowę nie wygląda zbyt solidnie. Chociaż UE710 nie należy do małych, jest bardzo lekka. Trzymając ją w dłoni mam wrażenie, jakbym trzymał wydmuszkę - coś delikatnego, o cienkich ściankach i bardzo lekkiego. Niemniej, wbrew pozorom materiał wykorzystany na obudowę jest wytrzymały, nawet pod silnym naciskiem nie ugina się. 

adata i memory flash drive ue710 2 20160426 1142921376

i-Memory UE710 z wysuniętym interfejsem Lightning

Produkt zaproponowany przez ADATA ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 60x39 i grubości ok. 10 mm. Jego krawędzie są miękko zaokrąglone, dzięki czemu w połączeniu ze złotym odcieniem obudowy (oficjalna nazwa koloru: Rose Gold) UE710 prezentuje się... ekskluzywnie. Na obu krótszych bokach umieszczono otwory, przez które wysuwają się interfejsy: USB i Lightning, umożliwiające podłączenie pamięci zarówno do iPhona, jak i peceta. Na jednym z dłuższych boków znajduje się suwak, przy pomocy którego wysuwamy jedną lub drugą końcówkę. W środkowym położeniu oba wtyki są schowane, dzięki czemu są chronione przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniem.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube