ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test podstawki chłodzącej pod laptopa Natec Heron

  • Opublikowano: środa, 13, styczeń 2016 11:37
  • 30 Lis

Spis treści

Zima to teoretycznie nie najlepszy okres na sprzedaż podstawek chłodzących. Niska temperatura zapewnia dodatkowe chłodzenie naszym przenośnym komputerom, które przy wcześnie zapadającym zmroku wcześnie zaczynają swoją "pracę". Problem w tym, że niska temperatura panuje po drugiej stronie muru, a my i nasz notebook siedzimy w ciepełku co najwyżej od czasu do czasu spoglądając na wzory malowane przez mróz na oknie. Niejednemu posiadaczowi laptopa przyda się więc chłodzenie, które zapewni podstawka Natec Heron. Poniżej przedstawiam co dokładnie ona oferuje.

Jak na podstawkę przystało zajmuje ona niewiele miejsca. Płaskie opakowanie wyposażone w uchwyt walizkowy jest wygodne do noszenia, chociaż czuje się pewną wagę. Grafika umieszczona na górnej powierzchni pudełka pokazuje podkładkę, która ma wychylne oparcie i dwa duże wentylatory. Wizualnie prezentuje się dobrze. Z tyłu, tak jak pewnie się spodziewacie, znajduje się specyfikacja w kilku językach. W środku oprócz podkładki znajduje się również krótki przewód USB, który po podłączeniu do komputera zapewni zasilanie dla wentylatorów.

Konstrukcja

Obudowę wykonano z czarnego tworzywa, które nie sprawia wrażenia wysokojakościowego, ale też nie należy do tych najtańszych (chociaż kto tam wie). W każdym razie sprawia solidne wrażenie. Podkładka składa się z dwóch części: głównej, na której umieszczamy laptopa i podstawy, która zapewnia jej stabilność. Obie części są ze sobą połączone dwoma zawiasami. Górna część posiada użebrowane wyprofilowanie w swojej górnej i dolnej części. Na dole umieszczono dodatkowo oparcie, które zatrzymuje notebooka przy ustawionej pod kątem podkładce. W środku, pomiędzy użebrowaniami, umieszczono metalową siatkę mesh, pod którą umieszczono dwa 120 mm wentylatory.

podstawka pod laptopy natec heron 1 20160113 1828509002

Natec Heron jeszcze w opakowaniu

W podstawie zamontowano obrotowy talerz z czterema gumowymi podstawkami. Wskazuje to na możliwość obrotu podstawy dookoła osi, a wraz z nią komputera. Pierwszy raz widzę takie rozwiązanie w podstawce chłodzącej i muszę przyznać, że podoba mi się. Korzystając z podstawki mogę swobodnie obracać komputer, tak by siedzący obok mogli go również obserwować.
Podstawkę możemy ustawiać w siedmiu stopniach pochylenia. Stabilną pozycję głównej części zapewnia ramka z drutu, dla której przygotowano siedem zaczepów, na których może się ona oprzeć. Bez trudu przeniesie ciężar notebooka.
Na prawym boku zlokalizowano dwa porty USB oraz pokrętło potencjometru analogowego, który reguluje prędkość obrotową wentylatorów. Możemy też całkowicie je wyłączyć, rezygnując z dodatkowego chłodzenia.

podstawka pod laptopy natec heron 3 20160113 1558655059

Widok na oparcie głównej częsci podstawki 

Komentarze   

# Damian 2017-10-14 16:04
Wszystko fajnie super pięknie tylko proszę mi wytłumaczyc jak te 2 porty usb 2.0 mają się komunikowac z laptopem? Bezprzewodowo??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BT 2017-10-15 06:38
W pudełku znajduje się krótki przewód USB umożliwiający podłączenie podstawki do laptopa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube