Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test odtwarzacza mp3 Astell&Kern Junior

  • Opublikowano: niedziela, 18, październik 2015 07:23
  • 18 Paź

Niejednokrotnie przekonałem się o tym, że Astell & Kern to marka ekskluzywna. Oprócz wysokiej ceny, testowane przeze mnie urządzenia tego producenta, charakteryzowały się również wysoką jakością wykonania. Czy tak jest również w przypadku Astell&Kern Junior? Już Wam odpowiadam.

Konstrukcja na najwyższym poziomie

Na pewno Junior jest nietypowym odtwarzaczem. Jak na empetrójkę ma całkiem spore rozmiary (chociaż Astell &Kern proponował już większe urządzenia), ale przede wszystkim wykonany jest z aluminium. Dzięki temu ma solidną, wytrzymałą konstrukcję, której nie zagrozi byle upadek, a chłód metalu zapewnia przyjemny dotyk. Odporność obudowy podkreśla fakt, że obudowa jest skręcana a nie klejona czy łączona na zatrzaski. Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy dużego - 3.1-calowego - dotykowego wyświetlacza. Z prawej strony umieszczono pokrętło, którym regulujemy głośność, natomiast z lewej trzy przyciski sterujące. Przy ich pomocy możemy przełączać się pomiędzy utworami, jak również wstrzymywać odtwarzanie. Gniazdo słuchawkowe umieszczono na górnej krawędzi obok włącznika. Na dolnej krawędzi zlokalizowano port microUSB, przy pomocy którego możemy naładować akumulator odtwarzacza oraz podłączyć go do komputera. Dodam jeszcze, że nad pokrętłem potencjometru regulującego głośność umieszczono gniazdo na karty microSD, dzięki czemu można powiększyć dostępną w urządzeniu pamięć.

odtwarzacz mp3 astell kern junior 4 20151017 1400318316

Astell & Kern  Junior ma solidną konstrukcję

Tradycyjnie, producent zadbał o najmniejsze drobiazgi. Pomijam już kwestię ekskluzywnego pudełka, pokazującego, że mamy do czynienia z produktem z najwyższej półki. Jednak takie elementy jak skręcana obudowa czy wygodny w obsłudze potencjometr to drobne szczegóły, które wpływają jednak na ogólny odbiór urządzenia. Nie bez znaczenia jest też duży, czytelny wyświetlacz, który szybko reaguje na dotyk. A przy tym wszystkim Junior jest niezwykle lekki i elegancki.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube