Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test monitora Philips 258B6QUEB

  • Opublikowano: środa, 29, listopad 2017 10:40
  • 29 Lis

Spis treści

Monitory komputerowe, to nie tylko akcesoria dla graczy. Bardzo dużą część tego rynku stanowią modele biurowe, dla różnego rodzaju urzędników, menadżerów, projektantów itp. ludzi. Czasami mają oni równie rygorystyczne wymagania co gracze. Philips na potrzeby pracowników biurowych przygotował kilkanaście monitorów, ja sprawdziłem, na co, jako pracownik biurowy, mogę liczyć po wyborze modelu oznaczonego symbolem Philips 258B6QUEB.

Konstrukcja

Monitor dostarczany w dużym opakowaniu już ma zamontowaną kolumnę. Aby go przygotować do pracy trzeba tylko przykręcić okrągłą podstawę. I od razu widać, że model ten wyposażono w funkcje pivot, czyli możliwość ustawienia ekranu w pozycji pionowej. Podczas montażu, można zauważyć też coś jeszcze, że konstrukcja obudowy pozwala zarówno na obrót, zmianę wysokości, jak i pochylenie do przodu i do tyłu. Mamy więc zapewnioną całkiem dużą możliwość ruchu. W wygodny sposób można ustawić monitor tak, by móc komfortowo obserwować jego ekran. W kolumnie przygotowano otwór na przewody, dzięki czemu można je estetycznie zebrać w jeden pęczek z tyłu monitora.

monitor philips 258b6queb 14 20171128 1071534411

Philips 258B6QUEB

Matrycę zamknięto w cienkiej, grafitowej ramce, która tradycyjnie na dole jest szersza. To tam, na dolnej krawędzi umieszczono pięć przycisków, które pozwalają sterować jakością wyświetlanego obrazu. Każdy z nich opisany jest odpowiednim znacznikiem na ramce. Tradycyjnie mają one podwójne funkcje, pozwalają wywołać menu podręczne, wybrać źródło sygnału, ustawić głośność, a jednocześnie po wywołaniu menu umożliwiają nawigację po jego opcjach.
Wszystkie interfejsy umieszczono z tyłu, w taki sposób, że przewody wychodzą w dół. Umożliwia to powieszenie monitora na ścianie (zamontowaną fabrycznie kolumnę podstawy można zdemontować). W specjalnie przygotowanym w obudowie gnieździe umieszczono panel, na którym znajdują się porty: Ethernet, 3 x USB, USB typu C, Display Port, D-Sub, DVI, HDMI oraz audio wejściowe i wyjściowe. Jest tego całkiem sporo. Philips umieścił tu wszystkie porty, które dziś mogą być wykorzystywane do przesyłania sygnału, a to oznacza, że mamy uniwersalny monitor, który „żadnego podłączenia się nie boi”. Dodam, że jeden z portów USB wyposażono w funkcję szybkiego ładowania.

monitor philips 258b6queb 1 20171128 1974584068

Przyciski sterujące parameram monitora

Cała konstrukcja wygląda bardzo elegancko i stylowo. Widać, że urządzenie jest przemyślane i dopracowane. Pod względem wykonania prezentuje się bardzo dobrze, co mnie nie dziwi, bo Philips przykłada do tego bardzo dużą uwagę.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube