foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
foto1
Kolejna recenzja - Microsoft Surface Laptop Go
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Spis treści

Fury to marka akcesoriów komputerowych przygotowanych z myślą o graczach. Produkty z logo zaciśniętej pięści przygotowano głównie dla mniej zasobnych miłośników gier komputerowych. Nie oznacza to jednak, że są to akcesoria gorsze, o czym przekona się każdy, kto weźmie do ręki myszkę Fury Scrapper. Dlaczego tak myślę? Wyjaśniam to poniżej.

Scrapper to trzeci produkt tej marki, który trafił w moje ręce. I tak jak poprzednie jest on zapakowany w ciemne pudełko z niebieskim nadrukiem. Podobnie jak w przypadku innych akcesoriów komputerowych, również tutaj na opakowaniu można zobaczyć grafikę, która przybliża schowany w środku produkt. Nie zabrakło też oczywiście informacji, które zachwalałyby myszkę. Szybki rzut oka pozwala więc zauważyć, że ma ona kolorowe podświetlenie, że ma czujnik oferujący maksymalną rozdzielczość 6400 dpi, i że wykorzystuje przełączniki Huano.

myszka fury scrapper 1 20210314 1999919737

Opakowanie

Konstrukcja

Myszka prezentuje się elegancko. Ma zgrabną, smukłą budowę z wyprofilowanymi wcięciami na środku, które ułatwiają chwyt. Boki, w miejscach w których chwytamy dłonią, zostały dodatkowo wyposażone w delikatnie wystające elementy, które poprawiają pewność chwytu. Górną część korpusu wykonano z jednolitego kawałka tworzywa, dzięki czemu mamy płaską powierzchnię, bez jakichś wcięć. Zapewnia to wygodny chwyt, a jednocześnie ułatwia utrzymanie myszki w czystości. Tradycyjnie pomiędzy głównymi przyciskami umieszczono rolkę przewijania. Tuż za nią umieszczono dwa przyciski, które domyślnie służą do przełączania rozdzielczości. Z lewej strony, w górnej części, umieszczono dodatkowe dwa przyciski, mamy więc w sumie siedem elementów do naciskania (Scroll również pełni funkcję przycisku). W tylnej części grzbietu widać matową pięść – logo marki. Po podłączeniu do komputera, świeci różnymi kolorami. Podobnie jak krawędź łącząca górna część obudowy z dolną. Na spodzie widać umieszczony w osi czujnik optyczny oraz trzy ślizgacze, które mają ułatwić przesuwanie Scrappera.

myszka fury scrapper 2 20210314 1129447130

Myszka Fury Scrapper

Jak możecie zauważyć na zdjęciach, obudowa ma symetryczny kształt. Dzięki temu może być wykorzystywana zarówno przez prawo, jak i lewo ręcznych graczy. Oczywiście Ci ostatni muszą się przyzwyczaić do przycisków, których nie obsłużą kciukiem.
Przewód, który łączy myszkę z komputerem wykonano tak, jak w przypadku innych akcesoriów gamingowych - w oplocie materiałowym. Dzięki temu jest elastyczny, a jednocześnie wytrzymały. Jego wyprowadzenie wzmocniono sztywnym kołnierzem, co ma go chronić przed złamaniem w najbardziej na to narażonym miejscu.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube