uGo Mistral 2.0

Lekki dron do zabawy

Więcej...

Asustor AS3102T v2

Domowy NAS

Więcej...

XPG Emix H20

Słuchawki dla gracza

Więcej...

Rapoo X1900

Klawiatura i mysz od Rapoo

Więcej...

Trust GTX 420 Rath

Zaufane słuchawki dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
54% użytkowników internetu w wieku powyżej 25 lat obawia się włamania na swoje konta w mediach społecznościowych
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Recenzja słuchawek Creative Outlier Air Sports

  • Opublikowano: środa, 07, sierpień 2019 05:18
  • 07 Sie

Spis treści

Słuchawki bezprzewodowe istnieją na rynku już od kilku lat. Dopiero jednak w 2016 roku Apple prezentując swoje Air Pods pokazał, jak mogą wyglądać prawdziwie bezprzewodowe słuchawki. A po trzech latach Creative zaprezentował swoją wersję takich akcesoriów - Outlier Air Sports – dedykowanych miłośnikom sportu.

Tego typu akcesoria, całkowicie pozbawione przewodów nie należą do tanich. Dlatego też muszą być odpowiednio zaprezentowane potencjalnemu użytkownikowi. W tym przypadku mamy twarde pudełko, chroniące drogocenną zawartość. Na jego powierzchni, na białym tle umieszczono grafiki prezentujące słuchawki oraz ich zalety. Dzięki temu szybko można się dowiedzieć, że Outlier Air Sports są odporne na wilgoć, potrafią grać przez 10 godzin a akumulator futerału ma energię na 30 godzin słuchania muzyki. I jest coś całkiem nowego, z czym – przyznaję – spotykam się po raz pierwszy. Bluetooth w wersji 5.0. Pomimo tego, że odwiedza mnie wiele urządzeń, żadne jeszcze nie obsługiwało tej wersji Bluetootha.

W środku oprócz dokumentacji i przewodu USB do ładowania, znajduje się futerał ładujący, dodatkowe pary wkładek dousznych oraz tipsów w różnych rozmiarach, mankiet i oczywiście dokumentacja (gwarancja, skrócona instrukcja obsługi itp.).

suchawki creative outlier air sports 1 20190806 1792030058

Pudełko ze słuchawkami

Konstrukcja

Od producenta do użytkownika słuchawki transportowane są w specjalnych wyprofilowaniach zapewniających im bezpieczeństwo. Pod nimi znajduje się futerał, który od chwili wyjęcia z pudełka stanie się dla nich domem. Jest to wykonany z tworzywa pojemnik, w którym w wysuwanej szufladce przygotowano wyprofilowane miejsca na słuchawki. Dodatkowo ukryto w nim ogniwa, w których magazynowana jest energia. Nie są one duże, wystarczą jednak by trzy razy naładować słuchawki. Na czole szufladki znajdują się cztery diody informujące o stopniu naładowania zarówno słuchawek, jak i akumulatora futerału. Każdą z nich opisano informując, którego elementu dotyczy. Dodam tylko, że mogą on zmieniać kolor w zależności od stopnia naładowania: czerwony – poniżej 30% naładowania, niebieski – powyżej 30%. Pod wskaźnikami znajduje się gniazdo USB typu C do ładowania baterii. Miejsca na słuchawki wyposażono w magnesy, które ułatwiają umieszczenie Outlier Air Sports w odpowiednim miejscu.

case side led indicate

Oznaczenia diod na futerale

Pojemnik na słuchawki wykonano z ciemnego, przyjemnego w dotyku tworzywa. Poruszająca się w wyżłobionych prowadnicach szuflada blokuje się lekko po maksymalnym wysunięciu, co ułatwia korzystanie z tego akcesorium.

Jak już wiecie, Outlier Air Sports to elementy, które umieszcza się w uchu i nie trzeba się martwić przewodem. To jednak wymaga umieszczenia akumulatora i modułu bezprzewodowego w każdej ze słuchawek, co nie pozostaje bez wpływu na wielkość akcesorium. Nie są tak smukłe jak Air Pods, mogą jednak być trochę bardziej dyskretne. Obudowę zaprojektowano w kształcie niesymetrycznej łezki, w środku której zamontowano baterię, moduł komunikacyjny, przetwornik audio a przy tym wszystkim znaleziono jeszcze miejsce na komorę akustyczną. Zakończono ją niewielkim kanałem akustycznym, którego wylot zabezpieczono gęstą siatką. Na krzywej powierzchni łezki widać styki ładujące oraz miejsce usytuowania magnesu. Ponieważ są to miejsca mające styczność z wnętrzem ucha, warto od czasu do czasu oczyścić je.

suchawki creative outlier air sports 2 20190806 2056992114

Słuchawki z futerałem

Wkładki wykonano z ciemnego tworzywa, które ma gładką, przyjemną w dotyku powierzchnię. Górę wyposażono w podświetlany pierścień, który pokazuje stan pracy słuchawek oraz poziom naładowania ich akumulatorów.

Jak zawsze Creative dołożył starań, by jego produkt prezentował się elegancko, zarówno pod kątem wizualnym, jak i jakościowym. Wszystko jest ze sobą dobrze spasowane, nic nie trzeszczy, nic nie zgrzyta. Naprawdę świetna robota. Sprawdźmy teraz, czy tak samo świetnie wypadną słuchawki pod kątem technicznym.

Komentarze   

# Rysiek 2019-08-09 10:52
Zapomniałeś wspomnieć o dyskwalifikując ej wadzie tych słuchawek - fizycznych, a nie dotykowych, przyciskach do zmiany utwory, głośności, etc. Efekt jest taki, że po kilku wciśnięciach uszy autentycznie zaczynają boleć. Szkoda, jestem trochę zawiedziony, gdyż sam dźwięk, aku i wykonanie na b. wysokim poziomie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BT 2019-08-11 07:37
Faktycznie masz rację, dziękuję za zwrócenie uwagi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube