Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Recenzja słuchawek Audictus Winner

  • Opublikowano: niedziela, 02, grudzień 2018 03:56
  • 02 Gru

Spis treści

Jak zapewnić sobie zwycięstwo na starcie? Każdy ma na to swój pomysł, ale to Audictus odkrył sposób, który dla niejednego może być inspiracją. Producent, swoim nowym słuchawkom „zwycięską nazwę” - Winner. Proste i skuteczne, prawda? Tylko czy to działa?

Słuchawki zapakowano w prostokątne pudełko w takiej samej kolorystyce, z jaką spotkałem się przy okazji recenzowania modelu dousznego Explorer. Ponownie spotkałem się z szarym, neutralnym dla oka kolorem. O ile jednak, zarzuciłem poprzednio producentowi zbyt neutralny kolor, taki który nie przyciągnąłby mojego wzroku w sklepie, o tyle w tym przypadku spodobało mi się. Może to większa powierzchnia, a może mój mózg to przemyślał i zaakceptował? W każdym razie szata graficzna tego opakowania przypadła mi do gustu.

suchawki audictus winner 1 20181201 1262255453

Opakowanie ze słuchawkami

Oczywiście, jak to zwykle bywa, pudełko zostało wzbogacone grafiką przedstawiającą słuchawki. Nie znajdziemy tu jednak specyfikacji, przybliżającej techniczne możliwości akcesorium. Za to, ponieważ są to słuchawki bezprzewodowe, jest tu rysunek przybliżający konstrukcję. Wskazano rozmieszczenie przycisków i gniazdo zasilania. W środku, producent oprócz słuchawek schował też woreczek na słuchawki, przewód USB oraz przewód audio zakończony wtykami typu jack. Dodam, że ten ostatni element nie należy do byle jakich. Wtyki mają pozłacane końcówki, a przewody zamknięto w oplocie z materiału. W efekcie, długi na 2.5 metra przewód jest bardzo elastyczny.
Winner już na pierwszy rzut oka pokazuje, że producent postawił na jakość. Elegancko wykończone nauszniki, grube poduszki, pałąk schowany w skóro podobnym materiale i wszechobecna czerń złamana białymi wtrąceniami. To po prostu musi się podobać.

suchawki audictus winner 2 20181201 1738074087

Audictus Winner z kompletem akcesoriów

Nauszniki wykonano ze szczotkowanego aluminium. Ich kopułki wykończono płaską powierzchnią, na której umieszczono logo producenta. Wyżłobione koncentryczne kręgi załamują światło tworząc refleksy, które dodatkowo podkreślają elegancję słuchawek. Grube, miękkie pady sprawiają wrażenie, jakby pochłaniały mniejsze od nich obudowy przetworników. W prawym nauszniku zamontowano gniazdo na przewód audio, włącznik oraz przyciski regulujące głośność. Z kolei w lewym zamontowano akumulator, o czym świadczy gniazdo microUSB służące do jego ładowania. Zaskakuje jedynie to, że gniazdo ładowania chronione jest gumowa zaślepką, podczas gdy gniazdo audio jest cały czas otwarte. Wydaje mi się, że częściej będziemy korzystać z gniazda ładowania niż gniazda słuchawkowego. W prawym nauszniku, w środku loga znajduje się mała dioda, która po uruchomieniu słuchawek sygnalizuje ich aktywność. Jej kolor – niebieski lub czerwony – informuje o nawiązaniu połączenia i statusie baterii.

suchawki audictus winner 5 20181201 1948482692

Audictus Winner z podłączonym przewodem audio

Pałąk wykonano ze sprężynującego pręta, który na stałe połączono z nausznikami. Oznacza to, że jedyną możliwością dopasowania nauszników do kształtu głowy zapewniają miękkie pady. Są duże i miękkie, nie ma więc z tym kłopotu. Jak już wspomniałem pałąk zabezpieczono skóropodobnym materiałem, który od środka jest wykończony miękką gąbką, niezbyt grubą, ale wystarczającą, by zapewnić miękki docisk do głowy. Sztywność pałąka dobrano bardzo dobrze. Jest elastyczny, dzięki czemu nauszniki nie naciskają mocno na głowę. Nawet tak kwadratową, jak moja.
Przyznaję, że wizualnie Audictus Winner przypadły mi do gustu. Czy faktycznie zostaną zwycięzcą i zyskają moją sympatię, okaże się w dalszej części. Na razie..

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube